Reklama
Reklama

Zdjęcie wytatuowanej Anny Lewandowskiej wywołało poruszenie! „Jak wam się podoba taka wersja mnie?”

Anna Lewandowska zamieściła zdjęcie, na którym widzimy ją w całkowicie innej odsłonie niż dotychczas. Choć jest to tylko swego rodzaju wizualizacja osiągnięta dzięki filtrowi, to wygląda dość realistycznie. Co ciekawe, wielu osobom Anna spodobała się w tak odrealnionej wersji!

Kariera Anny Lewandowskiej trwa już mniej więcej od dekady. Początkowo była tylko partnerką piłkarza, jednak szybko zaczęła rozwijać swojego bloga, a następnie różne biznesy, które dziś trudno zliczyć. Wśród nich są m.in. catering dietetyczny, sklep internetowy ze zdrową żywnością i akcesoriami oraz zabawkami dla dzieci. Swego czasu gwiazda otwarła też lokal gastronomiczny, organizuje również obozy sportowe.

Sportsmenka jest też jedną z najbardziej wpływowych polskich influencerek - jej konto na Instagramie obserwuje w tym momencie 3,8 mln osób! Takim wynikiem w Polsce mało kto może się pochwalić.

Reklama

Na swoim profilu reklamuje jednak głównie własne produkty, skupiając się bardziej na promowaniu zdrowego stylu życia. Lewandowska publikuje także sporo fotek z życia prywatnego i choć wraz z Robertem chronią wizerunek swoich córek, to mimo Klara i Laura często pojawiają się czy to na zdjęciach czy relacji.

Anna Lewandowska cała w tatuażach!

Najnowsze zdjęcie na jej profilu znacząco odbiega od tych prezentowanych wcześniej. Anna Lewandowska postanowiła na chwilę przeistoczyć się w kogoś zupełnie innego i nałożyła specjalny filtr, dzięki któremu mogła zobaczyć, jak wyglądałaby, gdyby była cała wytatuowana.

Takiego wyglądu nie powstydziłaby się Monika Miller, która jest fanką tatuaży i sama zrobiła ich sobie wiele. Podobnie zresztą jak Adrianna Eisenbach, która pokryła "dziarami" całe ciało i nawet została uznana polską królową tatuaży.

W opisie Anna Lewandowska zapytała, posługując się językiem angielskim, jak podoba się swoim obserwatorom w takiej odsłonie. Co ciekawe, większość była zachwycona! Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka zgodnie przyznali, że w tej wersji wygląda fajnie.

Andrzej Wrona z kolei zapytał, kiedy w takim razie Anna zdecyduje się na pierwszy prawdziwy tatuaż. Jak się okazuje, gwiazda ma już jeden, o czym chyba nikt dotąd nie wiedział! Nie zdradziła jednak, w jakim miejscu go sobie zrobiła i co przedstawia.

W komentarzach pojawiły się rozmaite porównania, m.in. do bohaterki serialu "Skazani". Inna osoba z kolei zażartowała, że "Robert by zawału dostał".

A wam jak się podoba Anna Lewandowska z tatuażami?

Zobacz też:

Justyna Steczkowska zabrała syna na galę. Towarzyszyła im jego dziewczyna!

Justyna Steczkowska może być dumna. Syn robi karierę w branży muzycznej!

Andrzej i Patrycja Sołtysikowie starają się o dziecko

Ukraiński żołnierz: Jesteśmy przygotowani, wycofanie się nie wchodzi w grę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy