Reklama
Reklama

Zaskakujące wieści w sprawie konfliktu Meghan i Williama. Sprawa wydaje się już przesądzona

Konflikt pomiędzy przedstawicielami rodu Windsorów od lat trwa w najlepsze i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało dojść do pojednania. Niebawem na brytyjskim rynku ukaże się kolejna książka, w której autor przygląda się kulisom medialnej kłótni arystokratów. Czy przedstawione przez niego fakty rzucą nowe światło na całą sprawę?

Książę William i Meghan Markle nie darzą się sympatią

Nie jest żadną tajemnicą, że książę WilliamMeghan Markle już od samego początku swojej znajomości nie przypadli sobie do gustu. Ich pierwsze spotkanie zaczęło się od nieręcznej wpadki, a później było już tylko gorzej...

Kulisy tego zdarzenia przedstawił w jednym z rozdziałów swoich pamiętników książę Harry. Młodszy syn króla Karola III przyznał, że wizja przedstawienia swojej wybranki członkom rodziny królewskiej była dla niego niezwykle stresująca.

Reklama

Następca tronu miał przywitać gości ze Stanów Zjednoczonych w bardzo formalnym stroju. Oficjalny ton spotkania nie odstraszył jednak bezpośredniej Meghan Markle, która powitanie chciała zacząć od nieskrępowanego uścisku.

William poczuł się nieco przestraszony otwartością amerykańskiej aktorki, kompletnie spanikował i zrobił ostentacyjny unik - wspomina Harry w swojej książce.

Cała sytuacja była dość niezręczna zarówno dla jednej, jak i drugiej strony.

Meghan Markle nie pojawi się już na królewskim dworze?

Już wkrótce na półkach brytyjskich księgarni pojawi się kolejna książka przedstawiająca kulisy konfliktu w rodzinie królewskiej. Jej autor Omid Scobie przedstawia tam fakty, które rzucają nowe światło na kłótnię pomiędzy księciem Harrym a jego starszym bratem.

"William chciał zdystansować się od swojego brata od czasu ślubu Harry'ego z Meghan, której książę Cambridge nie lubił od samego początku" - cytuje fragment książki "Endgame" tabloid "Mirror".

Według słów eksperta od royalsów małżonka następcy tronu także nie darzy sympatią wybranki Harry'ego i "nie chce słyszeć o spotkaniu" z amerykańską gwiazdą serialu "Suits".

Druga strona konfliktu nie pozostaje dłużna arystokratom. Sama Meghan Markle również nie ma zamiaru godzić się z Williamem i Kate Middleton, a Omid Scobie twierdzi, że "jej noga nigdy nie postanie już na królewskim dworze".

Czy sprawa rzeczywiście jest już przesądzona?

Zobacz też:

Tak Harry błagał Karola III, by zostawił mu posiadłość. Poleciały groźby 

Księżna Kate ofiarą konfliktu z księciem Harrym. Skandaliczne przecieki ujrzały światło dzienne

Król Karol III zamierza oddać koronę synowi? Zostało mu tylko kilka lat 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy