Reklama
Reklama

Zaskakują wieści o małżeństwie Daniela Martyniuka. Głos zabrała szwagierka celebryty

Syn Zenka Martyniuka po burzliwym okresie młodości nareszcie się ustatkował. 34-letni Daniel Martyniuk w zeszłym roku wziął sekretny ślub ze swoją wybranką, a niedawno zorganizował kolejne wesele, na które tym razem zaprosił najbliższych. Chociaż para stara się chronić swoją prywatność, na temat tego, co dzieje się w rodzinie państwa młodych wypowiedziała się ostatnio szwagierka celebryty.

Syn Zenka Martyniuka ma za sobą burzliwy okres

Syn "niekwestionowanego króla disco polo" Zenka Martyniuka kilka lat temu dał się poznać z bardzo niekorzystnej strony. O wybrykach Daniela Martyniuk pisały tabloidy i kolorowe magazyny, a jego problemy z prawem budziły ogromne emocje. Krytyka za ekscesy mężczyzny dotknęła także jego rodziców i słynne małżeństwo musiało mierzyć się z krytycznymi komentarzami.

W związku z tym małżonka lidera Akcentu niejednokrotnie musiała bronić syna publicznie. Po kolejnych aferach z udziałem pociechy, Danuta Martyniuk zapewniała, że chłopak "swoje już odpokutował".

Reklama

Zenek Martyniuk odnalazł swoją drugą połówkę

Wiele zmieniło się, gdy 34-latek związał się ze swoją miłością sprzed lat - Faustyną Jamiołkowską. W zeszłym roku zakochani wybrali się w romantyczną podróż na Balii i tam... wzięli ślub, o czym poinformowali dopiero po fakcie.

Niedawno para powtórzyła zaprzysiężenie, które tym razem odbyło się w Polsce. Na uroczystości nie zabrakło członków rodziny, a także najbliższych znajomych i przyjaciół.

Wydarzenie swoim występem uświetnił sam Zenek, który zaśpiewał gościom swoje największe hity.

Zaskakujące wieści na temat małżeństwa Martyniuków

Choć małżonkowie starają się dbać o swoją prywatność, ostatnio na jaw wyszły zaskakujące informacje na temat małżeństwa Martyniuków. W rozmowie z serwisem ShowNews szwagierka celebryty wyjawiła, jak pana młodego traktują członkowie rodziny jego wybranki. Okazuje się, że relacje pomiędzy dwiema stronami są bardzo zażyłe.

"Daniel z Faustyną są ze sobą od bardzo dawna, zatem traktujemy Daniela nie od dziś jako członka rodziny" - zdradziła dziennikarzom.

Przy okazji siostra drugiej żony Daniela Martyniuka opowiedziała o tym, jak bawiła się na hucznym weselu zorganizowanym przez zakochanych.

"Na weselu bawiłam się świetnie. Fajna zabawa, spotkanie rodzin, przyjaciół z Młodymi w przepięknej oprawie" - podsumowała.

Ciepło o wybrance syna wypowiadał się także król disco polo.

"Fajnie, dobrze, wszystko w porządku. Ja ze wszystkimi staram się mieć dobre relacje i z Faustyną też. Ona jest bardzo fajną dziewczyną, znamy się już dosyć długo. Oni są bardzo zakochani w sobie, także trzeba to było zwieńczyć ślubem i niech będą po prostu szczęśliwi każdego dnia" - mówił piosenkarz w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Zobacz też:

Danuta Martyniuk zachwyciła swoim wyglądem na weselu syna. Wiemy, jak wyglądała

Daniel Martyniuk szykuje się do muzycznej kariery. Zenek mówi, czy może liczyć na jego wsparcie

Daniel Martyniuk zorganizował kolejne wesele. Zenek wyznał prawdę o ślubie syna

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Daniel Martyniuk | Zenon Martyniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama