Reklama
Reklama

Zaręczyny na festiwalu w Wenecji. Poprosił ją o rękę na czerwonym dywanie

Alessandro Basciano, znany z włoskiej edycji programu "Big Brother VIP", poprosił Sophie Codegoni o rękę na czerwonym dywanie.

We Włoszech trwa 79. festiwal filmowy w Wenecji, który gromadzi nie tylko gwiazdy kina, ale i wszelkiej maści celebrytów i atencjuszy.

Na premierze filmu "Syn" uwagę fotoreporterów skradła para znana z włoskiej edycji programu "Big Brother VIP". Alessandro Basciano i Sophie Codegoni paradowali w blasku fleszy po czerwonym dywanie. W pewnym momencie przystojny Włoch zaskoczył partnerkę, wyciągając z kieszeni pierścionek zaręczynowy, ukląkł przed wybranką i poprosił ją o rękę.

Reklama

Alessandro Basciano i Sophie Codegoni zaręczyli się na festiwalu w Wenecji

Alessandro Basciano i Sophie Codegoni poznali się i zostali parą podczas trwania szóstej edycji "Big Brother Vip". Gdy Basciano wszedł do domu w 96 dniu, Codegoni była w związku z innym mężczyzną - Gianmarią Antinolfi. Szybko jednak została odbita.

W programie między nimi dochodziło do kłótni, podczas których Bosciano poniżał dziewczynę, będąc najczęściej pod wpływem alkoholu. Otrzymał za to karę dyscyplinarną w 158 dniu i nominację do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Po zakończeniu programu Basciano i Codegoni stali się nierozłączni.

Dziewczyna zaczęła zapewniać publicznie, że chce spędzić z Alessandro resztę życia. Jak widać, wszystko jest na dobrej drodze.

Zobacz też:

Kożuchowska na czerwonym dywanie w Wenecji

Najpiękniejsze kreacje gwiazd na festiwalu w Wenecji

Magda Mołek wyznała, że była molestowana

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Big Brother
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy