Reklama

Reklama

Reklama

Magda Mołek ze łzami w oczach wyznała, że była molestowana. „Nikt nie zareagował”!

Magda Mołek włączyła się w kampanię edukacyjną dotyczącą molestowania seksualnego. Jak się okazuje, gwiazda, niestety, zna problem z autopsji. Z drżącym głosem wyznała, że sama była molestowana i wówczas nikt na to nie zareagował. Co jeszcze wyjawiła?

Magda Mołek włączyła się w kampanię eukacyjną dotyczącą molestowania seksualnego

Jeden z koncernów kosmetycznych zorganizował kampanię edukacyjną dotyczącą molestowania seksualnego "StandUp - Sprzeciw się molestowaniu w miejscach publicznych". Włączyło się w nią wiele osób znanych, m.in. Mateusz Banasiuk, Grażyna Torbicka, Emilia Dankwa, Anna Karczmarczyk czy Magda Mołek.

Ta ostatnia, niestety, sama doświadczyła molestowania seksualnego, gdy była nastolatką.

W związku z inauguracją kampanii odbyło się spotkanie, które poprowadziła Grażyna Torbicka. To właśnie podczas rozmowy z Torbicką Magda Mołek opowiedziała o swoim traumatycznym przeżyciu. Swoją opowieść zaczęła od sytuacji, w której stanęła w obronie siebie.

Reklama

Sytuacja miała miejsce, gdy była nastolatką i mieszkała jeszcze w swojej rodzinnej miejscowości. Podczas spaceru z koleżanką natknęła się na grupę mężczyzn, a w pewnym momencie jeden z nich zaczepił ich. W pewnym momencie zrobiło się bardzo niebezpiecznie, gdyż mężczyzna dopuścił się rękoczynów!

"Wymierzył mi siarczysty policzek. To był pan z tego murku. Kiedy mu odpowiedziałam, usłyszał godne politowania teksty od jego współtowarzyszy. Oni go wyśmiali, że taka smarkula mu odpyskowała. (...) Ukarał mnie za to, że miałam odwagę stanąć w swojej obronie" - cytuje jej słowa Onet.

Magda Mołek do dziś doskonale pamięta tę sytuację. W rozmowie z Grażyną Torbicką ubolewała, że nie znalazł się nikt, kto by zareagował i pomógł jej.

"To był środek dnia, mnóstwo osób było w tym miejscu. Nikt nie zwrócił na to uwagi. Zostajesz wtedy z tym sama, znacie to?" - wyznała z wyraźnie drżącym głosem.

Magda Mołek apeluje, by reagować

Z kolei kilka miesięcy doświadczyła innej nieprzyjemnej sytuacji. Od mężczyzn pracujących na budowie niedaleko jej usłyszała haniebne słowa po tym, jak poprosiła ich o... przeparkowanie!

"To, co usłyszałam w odpowiedzi na moją prośbę, brzmiało tak: spi*****aj, nikt cię dzisiaj nie ru**ał" - przytoczyła usłyszane w swoim kierunku słowa.

Mając w pamięci takie doświadczenia, postanowiła włączyć się we wspomnianą kampanię edukacyjną dotyczącą molestowania seksualnego. W związku z tym wystosowała apel, by reagować na podobne sytuacje.

Zobacz też:

Magda Mołek przyznała się do choroby

Magda Mołek chce wrócić do TVP?

Ostra odpowiedź Zełenskiej na list Rogera Watersa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Mołek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy