Reklama

Reklama

Reklama

Zapendowska oceniła piosenkę Ochmana na Eurowizję: "Bardzo dziwna"

Elżbieta Zapendowska (75 l.) jest specjalistką od emisji głosu, która wielokrotnie gościła jako jurorka w najpopularniejszych programach muzycznych typu talent show. Ekspertka szkoliła warsztat wokalny takich gwiazd, jak Edyta Górniak czy Doda. Tym razem skomentowała utwór Krystiana Ochmana "River", który będzie reprezentował nas w tegorocznym konkursie Eurowizji w Turynie. Nie była zachwycona...

Elżbieta Zapendowska jest bardzo znaną ekspertką od emisji głosu. Wielokrotnie pojawiała się na ekranie w roli jurorki najpopularniejszych programów muzycznych, w których utalentowani młodzi ludzie szukali swojej szansy na karierę.

Wiele gwiazd szlifowało u niej swój warsztat wokalny, między innymi Doda czy Edyta Górniak. Tym razem postanowiła ocenić możliwości wokalne Krystiana Ochmana oraz jego piosenkę "River", którą będzie reprezentował Polskę w tegorocznym konkursie Eurowizji. 

Reklama

Elżbieta Zapendowska ocenia piosenkę Krystiana Ochmana

Krystian Ochman to zwycięzca 11. edycji programu "The Voice of Poland". Jego dziadek był słynnym śpiewakiem operowym i uważa, że to właśnie po nim odziedziczył swój niezwykły dar.

Krystian studiuje na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie wokalistyki klasycznej.

Jego utwór "River" wygrał polskie preselekcje, a teraz fani mocno trzymają kciuki za to, aby piosenka zwyciężyła lub chociaż dostała się do finału tegorocznej Eurowizji. Wokalista jest także współautorem tekstu i muzyki do piosenki.  

Elżbieta Zapendowska zabrała głos na temat predyspozycji wokalnych chłopaka oraz utworu, którym będzie nas reprezentował. Mimo że uznaje jego talent, to piosenka niespecjalnie wpadła jej w ucho. 

Na koniec dodała jeszcze, co jest jego mocną stroną.

A wam jak się podoba "River"?

Zobacz też:

O czym jest piosenka "River" Krystiana Ochmana? Zapytaliśmy wokalisty

Elżbieta Zapendowska dała Górniak popalić! "Biedna dziewczyna, która się zapędziła w samouwielbienie"

Jerzy Zelnik jako wampiryczny władca w klipie do... ostrego metalu. "To prezent dla Putina"

Pogrzeb Andrzeja Korzyńskiego. Twórcę polskich przebojów pożegnała plejada uznanych artystów

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Elżbieta Zapendowska | Krystian Ochman | "Eurowizja 2022"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy