Reklama
Reklama

Założyciel Ekipy pokazał stan swojego konta. Kwota wzbudziła olbrzymie poruszenie

Twórca niezwykle popularnej Ekipy zaskoczył ostatnio swoich fanów i wziął udział w internetowym wyzwaniu, w którym bez skrupułów zaprezentował... stan swojego konta. Okazuje się, że liczba jest tak duża, że influencer miał problemy z jej odczytaniem.

Karol Wiśniewski zarobił miliony

Karol Wiśniewski znany szerzej jako Friz, jest jednym z najbardziej znanych youtuberów w Polsce. Choć jeszcze parę lat temu niemal nikt o nim nie słyszał, dzięki swojemu projektowi noszącemu nazwę Ekipa Friza, przedsiębiorczy influencer dorobił się milionów.

27-latek stworzył nie tylko internetowy kanał, ale szybko wyrobił sobie markę, która zaczęła generować olbrzymie zyski. Wraz z przyjaciółmi angażował się w kolejne przedsięwzięcia, a ich pomysły zwykle okazywały się trafieniem w dziesiątkę.

Reklama

Młody biznesmen w 2021 roku zajął drugie miejsce w rankingu magazynu "Forbes", który prezentował najpopularniejszych polskich influencerów. Został także umieszczony na 21. pozycji na liście 40 najbogatszych Polaków.

Ku zaskoczeniu fanów - Karol Wiśniewski w 2022 ogłosił nieoczekiwany rozpad Ekipy, ale dzięki wielkiemu sukcesowi, każdy z jej członków mógł pójść w swoją stronę i na własnych zasadach rozwijać swoją karierę.

Friz z Ekipy prezentuje stan swoje konta

Pomimo przeróżnych zawirowań słynny Friz wciąż zarabia ogromne pieniądze i chętnie chwali się imponującymi kwotami. Ostatnio postanowił wziąć udział w internetowym wyzwaniu "Za ile to zrobisz?" , które polega na ujawnieniu stanu swojego konta. Gwiazdor internetu bez zastanowienia pokazał fanom, że na jego koncie znajduje się 181 tysięcy złotych. Na tym jednak się nie skończyło.

Prawdziwą niespodzianką była wartość akcji Ekipy Friza, którą Karol Wiśniewski także dumnie zaprezentował w sieci: "Widzowie, kwota, jaka jest tutaj, nie da się jej w ogóle opisać" - zaczął.

"Tutaj jest wyliczona wartość akcji Ekipy. (...) Kwota jest tak duża, że trudno ją przeczytać. Nie wiedzieliśmy, że to jest ten przecinek. Nie wiedzieliśmy o skali. To jest tak niestworzona liczba, że żaden człowiek nie odczyta, że to jest ta kwota. Jak numer telefonu!" - ekscytował się influencer Przemek Pro na nagraniu dostępnym w sieci.

Z materiału dowiadujemy się, że wartość akcji Friza oscyluje w okolicach aż sześciu milionów złotych!

Internetowy celebryta swój pierwszy okrągły milion zarobił zaledwie rok po tym, jak na YouTube zadebiutował pierwszy filmik nagrany przez jego Ekipę. Obecnie wszystkie jego materiały zostały odtworzone już ponad dwa miliardy razy. Cały majątek 27-latka szacowany jest na 150 milionów złotych.

Zobacz też:

Etiennette Wiśniewska dosadnie reaguje na wpis lidera Ich Troje. Tak odpowiedziała ojcu

Konopskyy dostał od TVP imponującą ofertę. Tyle mógł zarobić na promocji SwipeTo.pl

Kebab z Książulem. Możesz iść na kolację z Youtuberem, ale jest jeden haczyk

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ekipa Friza | Friz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy