Reklama
Reklama

Zakochany Allan Krupa dał się ponieść emocjom! Obcałowywał dziewczynę w hotelu. Co za czułości!

Allan Krupa od jakiegoś czasu jest szczęśliwie zakochany. Syn Edyty Górniak w Sylwestra postanowił okazać czułości swojej dziewczynie, a ona wszystko uwieczniła na zdjęciach i pochwaliła się w sieci. Ładna z nich para?

Kontrowersje wokół Edyty Górniak

Edyta Górniak od lat wzbudza niemałe kontrowersje. W ostatnim czasie głośno było o niej głównie za sprawą jej duchowego podejścia do życia, braku wiary w medycynę tradycyjną objawiającą się w negowaniu szczepionek, kłótni z Justyną Steczkowską, a także licznych wypowiedzi na rozmaite tematy, które zawsze okraszone są górnolotnym słownictwem.

Ale nie tylko o samej Edycie bywa głośno, ale także jej synu Alanie. Chłopak postanowił bowiem wzorem swojej mamy także zrobić karierę w branży muzycznej. Obecnie spełnia się jako raper oraz Dj. I to właśnie w tych rolach miał okazję zaprezentować się na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem, który organizowała TVP. Wprawdzie to jego mama była na świeczniku, jednak jego udział też nie pozostał niezauważony.

Reklama

Allan Krupa obdarza czułościami dziewczynę w hotelu

Allan Krupa do Zakopanego, gdzie na co dzień mieszka jego mama (o ile nie przebywa akurat w Tajlandii), przyjechał nie sam, a ze swoją dziewczyną, z którą spotyka się od kilku miesięcy. Jej sławna "teściowa" jest nią zachwycona. "Poznałam. Śliczna, skromna, normalna, fajna. Ja myślę, że to jest jeszcze taki etap, że ona jest przy mnie bardzo skrępowana. Ja bym chciała odegrać taką normalną rolę mamy chłopaka, takiej zwykłości. Zawsze daje ludziom czas, bo wiem, że muszą się trochę oswoić" - mówiła Edyta Górniak jakiś czas temu w rozmowie z "JastrząbPost".

Allan Krupa i jego dziewczyna dali się ponieść emocjom podczas pobytu w Zakopanem i będąc w hotelu, zrobili sobie małą sesję zdjęciową przed lustrem. Syn Edyty Górniak czule obejmował ukochaną oraz pozwolił sobie na czułości. Jego dziewczynę najwyraźniej także rozpiera szczęście, gdyż pochwaliła się fotkami na Instagramie.

Co ciekawe, do Zakopanego ze swoją ukochaną przyjechał także Leon Myszkowski, syn Justyny Steczkowskiej. Choć wokalistki nie pałają do siebie sympatią, ich synowie bardzo się lubią i nawet czasem występują razem w klubach!

Zobacz też:

Allan Krupa dorastał w cieniu znanej mamy. Jak przebiega jego kariera?

Górniak nie daruje Steczkowskiej! Podjęła ostateczną decyzję [POMPONIK EXCLUSIVE]

Allan Krupa zagryza papierosa bagietką. Edyta Górniak będzie załamana dietą syna

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Allan Krupa | Edyta Górniak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy