Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zagłosuj na polskie wydarzenie roku!

Jaka sensacja zaskoczyła Was najbardziej? Które wydarzenie rozśmieszyło Was, zszokowało lub zbulwersowało? Jakie wydarzenie z życia polskich gwiazd uważacie za sensację 2007 roku? Zagłosuj!

Jedną z najbardziej zaskakujących tegorocznych informacji była niewątpliwie decyzja Dody o rozwodzie z Radkiem Majdanem. Przypomnijmy - w kwietniowym programie "Dzień Dobry TVN" Dorota ogłosiła, iż złożyła do sądu pozew rozwodowy. Do tej pory nie wiadomo, czy nie był to tylko chwyt marketingowy - wbrew temu, co oboje mówią w prasie, widuje się ich razem, a ich zachowanie nie wskazuje na to, by uczucie osłabło.

Reklama

Frytka skończyła studia aktorskie - tak wiadomość także zaskoczyła wszystkich. W listopadzie gwiazdka obroniła pracę licencjacką w Wyższej Szkole Mediów Społecznych w Warszawie. Teraz czeka na atrakcyjne propozycje od reżyserów (niestety, na razie nic nie zapowiada, że zobaczymy Agnieszkę na dużym ekranie).

W październiku w końcu pobrali się Tomasz Lis i Hanna Smoktunowicz. Wcześniej para unikała pokazywania się razem, chcąc uniknąć plotek - w końcu Lis porzucił Kingę Rusin dla jej najlepszej przyjaciółki. W końcu jednak zaryzykowali swój wizerunek i zaczęli śmiało mówić w mediach o związku. Jeśli ślub Tomasza i Hanny uważasz za największą sensację roku - zagłosuj!

Dwa miesiące temu konserwatywną Polską wstrząsnęło śmiałe wyznanie Tomasza Raczka - na łamach książki swojego partnera przyznał się do homoseksualizmu. Odważne posunięcie, ale nie wiadomo, czy Raczek nie zdecydował się na nie z prozaicznego powodu - zwiększenia sprzedaży powieści.

Trzeba przyznać, że wielbiciele plotek i sensacji nie narzekali w tym roku na brak wrażeń. Byliśmy świadkami pojawienia się "gwiazdy znikąd" - Isis Gee, trzymaliśmy kciuki za powodzenie operacji Przemka Salety i jego córki, śledziliśmy wzloty i upadki związku Rafała Maseraka i Małgosi Foremniak... A co dla Ciebie było wydarzeniem roku? Zagłosuj!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje