Reklama
Reklama

Zaglądamy do Tomasza Kammela. Prezenter ma piękne mieszkanie w stolicy

Tomasz Kammel, popularny prezenter telewizyjny, znany z programu "Pytanie na śniadanie", mieszka w nowoczesnym apartamencie, położonym w sercu Warszawy. Gwiazdor cieszy się w nim przestronnością, nowoczesnym designem i domową atmosferą.


Głównym elementem mieszkania jest otwarta kuchnia połączona z salonem. Prezenter zdecydował się na jasne kolory i meble w stonowanych odcieniach, tworząc spójną i elegancką przestrzeń. Brązowe fronty szafek kuchennych idealnie komponują się z białą wyspą kuchenną. 

W kuchni znajdują się sprzęty najwyższej jakości, a Tomasz Kammel często dzieli się z fanami przepisami na ulubione potrawy. Kuchnię od salonu oddziela marmurowy stół, a w salonie dominuje ogromna biblioteczka wypełniona książkami.

Reklama

Apartament prezentera jest także ozdobiony reprodukcjami Andy'ego Warhola, w tym słynnym portretem Marilyn Monroe. W salonie znajdują się również designerskie fotele.

Jednym z ważnych elementów apartamentu jest domowa siłownia, wyposażona we wszystkie niezbędne przyrządy do treningu. Tomasz Kammel regularnie publikuje na swoich profilach społecznościowych zdjęcia i filmy z treningów.

Duże okna zapewniają dużo naturalnego światła i oferują piękny widok na panoramę Warszawy.

Warszawski apartament Tomasza Kammela łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i styl.

Tomasz Kammel najdroższą gwiazdą TVP?

Tomasz Kammel ponoć otrzymuje imponującą wypłatę. Dziennikarz w trakcie swojego wyjazdu do Stanów Zjednoczonych zarobił w 30 min więcej niż ówczesny prezes stacji w miesiąc. 

W 2020 roku Tomasz Kammel mógł dodatkowo dorobić do domowego budżetu, wyjeżdżając w podróż służbową do Chicago. Według tabloidu prezenter poprowadził tam imprezę polonijną jednej z instytucji finansowych. 

Tomasz Kammel w trakcie delegacji do USA miał zarobić w 30 min aż 40 tysięcy złotych. Oprócz tego podróżował i spał za darmo: "Do tego miał zagwarantowany hotel i przelot w obie strony. Tomek pracował ok. 30 min" - podawał wówczas anonimowy informator.

Zobacz też:

Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Tomasz Kammel wprawił gościa w osłupienie

Tomasz Kammel od krok od nowej pracy? W internecie poruszenie

Niezwykłe pytania Cichopek w "Pytaniu na śniadanie". Kurzajewski ma problem?


 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy