Reklama
Reklama

Z TVP wskoczyła prosto do TVN-u. Mówiono, że Lucińska wygryzła tę gwiazdę

Anna Lucińska (37 l.) na początku swojej kariery brała udział w licznych reklamach. Swoją popularność zawdzięcza natomiast Telewizji Polskiej, bo to właśnie tam została prowadzącą jednego z programów. Wiele osób nazywało ją "ulubienicą Kurskiego". Nagle Anna Lucińska postanowiła zmienić stację telewizyjną. Rzuciła pracę w TVP dla TVN-u. Dlaczego tak się stało? Znamy odpowiedź.

Anna Lucińska jest polską aktorką, prezenterką telewizyjną, a także modelką. Występowała zarówno w produkcjach polskich, jak i zagranicznych. W Stanach Zjednoczonych zagrała w "CSI - Kryminalne zagadki Las Vegas". W Polsce widzowie mogli podziwiać zdolności aktorskie Anny Lucińskiej w serialach tj. "Na dobre i na złe", "Malanowski i partnerzy" oraz "Pierwsza miłość". Co zatem wiemy o jej karierze prezenterki?

Kariera Anny Lucińskiej w TVP

W 2017 roku Anna Lucińska została prowadzącą magazynu śniadaniowego "Dzień dobry, Polsko" emitowanego na antenie TVP. Prezenterka przyznała, że wzięła udział w castingu, który wygrała, a mimo to wiele osób nazywało ją "ulubienicą Kurskiego". Postanowiła zdementować wszelkie plotki:

Reklama

Dodała także, że nie przyszła do TVP razem z "dobrą zmianą", ponieważ nigdy nie mówiła publicznie o swoich poglądach politycznych. Traktowała pracę w Telewizji Polskiej jako obowiązek zawodowy, a nie jako utożsamianie się z konkretną partią

Anna Lucińska odnalazła się w roli prezenterki telewizyjnej. W wywiadzie z Plejadą przyznała, że początkowo miała jedynie problemy z wczesnym wstawaniem. Mimo to taka praca sprawiała jej ogromną przyjemność. 

Kariera Anny Lucińskiej w TVN-ie

Anna Lucińska po udanym prowadzeniu programu "Dzień dobry, Polsko" postanowiła jednak przejść do TVN-u. Jak do tego doszło?

Gwiazda TVP dostała zaproszenie na casting do nowej produkcji w TVN Style i już w jego trakcie zaproponowano jej nie jeden, a dwa programy. O decyzji przede wszystkim przeważyła możliwość rozwoju:

Przypomnijmy, że w TVN Style Anna Lucińska prowadziła program "Pojedynek na modę". Na ramówce TVN-u prezenterka była w świetnym humorze, jednak od razu pojawiły się spekulacje o "wygryzieniu" Mai Sablewskiej, której zabrakło na imprezie.

Na konferencji Anna Lucińska była pochłonięta rozmową z Robertem Makłowiczem. Czy to przez pracę w TVP nie brakowało im tematów do konwersacji?

Zobacz też:

Cichopek i Kurzajewski nagle ogłosili taką nowinę. A jednak to nie plotki

Karolina Błońska chce tylko pięknie żyć. Posłuchaj utworu "Ćmy"

Dorota Gardias w nowej roli. Debiutancki singel prezenterki pogody TVN

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lucińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy