Reklama
Reklama

Cichopek przytuliła Kurzajewskiego i nagle oficjalnie przekazali wspólną nowinę

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zamieścili wspólny post na Instagramie, by przekazać fanom oficjalną wiadomość. Aktorka i prezenter nie kryli radości z tego, co mieli do przekazania ludziom. Wielkie odliczanie właśnie się zaczęło...

 Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski starają się mieć stały kontakt ze swoimi fanami w social mediach. Dzielą się tam swoimi przemyśleniami, wakacyjnymi wyjazdami i oczywiście reklamami, za które dostają sowite wynagrodzenia. 

Wystrojeni Cichopek i Kurzajewski przekazali wieści fanom

To także miejsce, by opowiadać widzom TVP, co ich niebawem czeka w "M jak miłość" czy "Pytaniu na śniadanie". Tym razem jednak Maciek i Kasia mieli do zakomunikowania wyjątkową wiadomość. 

Reklama

Ubrana w czerwoną bluzeczkę Katarzyna przytula się na zdjęciu mocno do równie eleganckiego ukochanego, a wszystko po to, by zwrócić uwagę na zawartą pod spodem informację. 

Cichopek ogłasza: Już niespełna cztery tygodnie

Para zamieściła wspólny post na swoich oficjalnych kontach instagramowych. W końcu razem prowadzą program śniadaniowy, a to poniekąd ma związek z treścią wpisu. Oto co mieli ludziom do przekazania:

"Zaczynamy odliczanie…już niespełna 4 tygodnie do Świąt. Z tej okazji kręcimy dla Was świąteczny spot do 'Pytania na śniadanie" - ogłosiła oficjalnie uradowana Kasia i jej partner. 

Dodali też hasztagi, w których pisali zbliżających się świętach, magii świąt, a wszystko to w połączeniu z występami w porannej telewizji. 

Fani w komentarzach oczywiście zasypali ich komplementami:

"Rewelacyjnie", "Super, już nie mogę się doczekać", "Piękni Wy!", "Pięknie razem wyglądacie. Bądźcie szczęśliwi", "Jak ślicznie wyglądacie",  "Ale kolor zębów aż razi. Jaką metodą wybielane, jeśli to nie tajemnica? Pozdrawiam" - pisali widzowie. 

Zobacz też:

Marcin Hakiel mówi o zakulisowym działaniu Cichopek. "Nie mamy 15 lat"

Nowy etap życia Cichopek i Kurzajewskiego. Będą musieli nauczyć się miłości na odległość

Zaproponowali Hakielowi napisanie książki o Cichopek. Podjął decyzję

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy