Reklama
Reklama

Anna Lucińska znów randkuje na całego! Zaskakujące wieści

Anna Lucińska w przeszłości prowadziła randkowy program na antenie Dwójki, a także TVN Style. Aktorka i prezenterka jak nikt inny zna się na sztuce flirtu, dlatego teraz poprowadzi kolejny zaskakujące program randkowy w Polsat Café.  

Anna Lucińska poprowadzi "Randkę z Nieznajomym", czyli program, w którym czwórka uczestników spotyka się na randce w ciemno. Bohaterowie na pierwsze spotkanie idą w przygotowanych wcześniej przez stylistów przebraniach. 

Dopiero na samym końcu mogą ukazać swój prawdziwy wizerunek. Wybierając tzw. drugą połowę muszą więc opierać swoją ocenę o cechy osobowości potencjalnego partnera.

"Randka z Nieznajomym" będzie emitowana w Polsat Café w piątki o godzinie 21.00. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany już 17 wrześnie, właśnie na antenie Polsat Café.

Reklama

Przypomnijmy, że pierwszą edycję programu "Randka z Nieznajomym" prowadziła Joanna Lazer, czyli Ruda z zespołu "Red Lips", drugą - aktorka, Maria Konarowska.  

Nowa prowadząca Anna Lucińska dzięki doświadczeniu w tematyce miłosnej z pewnością świetnie odnajdzie się w miłosnym show. 

"Randka z Nieznajomym" - co czeka nas w pierwszym odcinku?

Nowe randkowe show w Polsat Café rusza już 17 września o godzinie 21.00. Co czeka widzów w pierwszym odcinku?

Pierwszemu uczestnikowi na widok partnerki, ugięły się nogi. I to dosłownie! Mężczyzna tak bardzo przejął się randką w ciemno, że aż zemdlał!

Michał (bo o nim mowa), jest 43-letnim singlem i wielbicielem pieszych wycieczek. Swoją partnerkę Jessicę na randkę zaprosił na ryby i poprosił o podanie... robaka. 

Myślicie, że dziewczyna doceniła oryginalny pomysł partnera? 

O tym z pewnością przekonacie się w piątek 17 września o 21.00 w Polsat Café.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lucińska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy