Reklama
Reklama

Z czego żyje Ola Kwaśniewska?

Urządziła luksusowy apartament, była w Afryce, zwiedziła Azję. Wszystko w ciągu jednego roku. Skąd na to wzięła, skoro nie garnie się do stałej pracy?

Ola Kwaśniewska (32 l.) przekonywała wielokrotnie, że wcale nie żyje ponad stan, a jej majątek nie jest tak bardzo imponujący.

Media zastanawiały się skąd dziewczyna bierze w takim razie pieniądze na te wszystkie wyjazdy i drogie kreacje. W końcu nie prowadzi teraz żadnego programu, jedynie raz na jakiś czas przeprowadza wywiad do jednej z kolorowych gazet.

Pojawiły się też insynuacje, że Ola nadal żyje na koszt rodziców, którzy utrzymują ją i męża. Aleksander Kwaśniewski jednak wszystkiemu zaprzecza.

"Nie będę tego komentował. To jest kłamstwo" - stwierdził były prezydent w rozmowie z "Show".

Reklama

Okazuje się, że Kwaśniewska całkiem nieźle sobie radzi i to bez pomocy rodziców. Na czym więc zarabia?

Ola czerpie korzyści materialne z... bywania na imprezach!

Małgorzata Herde, menedżerka prezydenckiej córki, nie widzi w tym nic złego i zapewnia, że to normalny sposób zarobkowania, który tylko w Polsce budzi kontrowersje.

"Żyjemy w kraju, gdzie media co chwilę kogoś za coś rozliczają. Znam doskonale rynek brytyjski, włoski czy amerykański. Moi znajomi na nich pracują. Śmieją się jak porównujemy stawki w kontekście do presji mediów. Na świecie nikt nikogo nie podlicza, wręcz się o tym nie mówi - to nieeleganckie" - poucza Herde na łamach magazynu.

Warto dodać, że stawki, które tak rozbawiły znajomych menedżerki wynoszą podobno od 2 do 8 tysięcy złotych. Oczywiście w zależności od wielkości i popularności danej gwiazdy.

Kilka tysięcy za przyjście, zapozowanie na ściankach i wypicie darmowych drinków to faktycznie bardzo "śmieszne" sumy!

Dr Pomponik wręcz zrywa boki...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Kwaśniewska | pieniądze | bogactwo
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy