Reklama
Reklama

Wywiad Harry’ego i Meghan u Oprah Winfrey nominowany do nagród Emmy! Co na to królowa?

Kiedy w marcu Harry i Meghan udzielili szczerego wywiadu Oprah Winfrey na temat ich życia w rodzinie królewskiej, raczej nie spodziewali się, że mogą za niego dostać najbardziej prestiżową nagrodę telewizyjną! Co na to królowa?

W wywiadzie u królowej amerykańskiej telewizji Sussexowie poruszyli wiele trudnych i bardzo bolesnych kwestii, takich jak rasizm w stosunku do ich syna, brak wsparcia rodziny w walce z natrętnymi reporterami czy depresja i myśli samobójcze Meghan. 

Ich wyznania spowodowały ogromny konflikt wśród Windsorów - szczególnie książę Karol i książę William nie byli zachwyceni, że rodzice Archiego i Lilibet podzielili się z całym światem prywatnymi sprawami. Jednak to właśnie otwartość na problemy psychiczne mogła zapewnić materiałowi nominację do Emmy.

Wywiad zawalczy o statuetkę w kategorii "materiału reporterskiego lub specjalnego z prowadzącym", a konkurować będzie m.in. z programem Davida Lettermanna oraz serią Stanleya Tucci o Włoszech.

Reklama

Rodzina królewska doceniona w nominacjach do Emmy

Co ciekawe, to nie jedyny ślad rodziny królewskiej na liście nominacji do prestiżowych nagród. W kategorii "serial dramatyczny" jest nominowany także serial "The Crown", opowiadający losy królowej Elżbiety od momentu wstąpienia na tron.

Jak na razie ani Harry i Meghan, ani nikt związany z "royalsami" nie skomentował tego wyróżnienia.

Myślicie, że Pałac będzie dumny?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Oprah Winfrey | Książę Harry | Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy