Reklama
Reklama

Wyszła na jaw prawda ws. Rogalskiej. To łączy ją z gwiazdą DDTVN

Marzena Rogalska (54 l.) bez wątpienia należy do grona najpopularniejszych polskich dziennikarek. Kobieta jest bardzo aktywna zawodowo, dba także o swoje relacje z fanami. O swoim życiu prywatnym mówi jednak niewiele. Wiadomo, że jest teraz w szczęśliwym związku z miłośnikiem sztuki i architektury. Dla niektórych sporym zaskoczeniem może być jednak fakt, że przez 14 lat spotykała się z bratem Ewy Drzyzgi.

Marzena Rogalska świętuje 54. urodziny

Marzena Rogalska skończyła w sobotę, 13 kwietnia, 54 lata. Dziennikarka zdecydowała się tego dnia postawić na odpoczynek, czym nie omieszkała pochwalić się w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie opublikowała krótki filmik, na którym widać, jak w szlafroku, z ręcznikiem na głowie i naręczem kwiatów buja się na hamaku w jakichś pięknych okolicznościach przyrody.

"13 kwietnia, 3.35 nad ranem - urodziła się Marzena Rogalska. Od samego rana świętuję ten piękny wynik, 54 lata. Dziękuję wam za wszystkie życzenia. Bujam się, a to na basenie, a to na spacerku, a to coś przekąszę, a to czegoś się napiję, a to się pobujam na hamaczku. I pięknie jest. Dziękuję bardzo" - możemy usłyszeć na nagraniu.

Reklama

Pod postem od razu zaroiło się od komentarzy z najlepszymi życzeniami urodzinowymi. Fani zwrócili uwagę na to, że dziennikarka rozkwita. Zauważa to także jej partner, Adam Kuna.

"Mój ukochany mówi mi, że jak na mnie patrzy to widać, że umiem być szczęśliwa. Usłyszeć od partnera coś takiego, to bardzo miłe. Słyszę od niego, że zarażam dobrą energią, z przyjemnością patrzy na to co robię" - mówiła Rogalska w rozmowie z portalem dziennik.pl

Wyszła na jaw prawda ws. brata Ewy Drzyzgi

Aktualnie dziennikarka układa sobie życie u boku Adama Kuny, miłośnika sztuki, architektury i podróży. Mało kto jednak wie, że niewiele brakowało, a Marzena Rogalska byłaby szwagierką Ewy Drzyzgi! Przez 14 lat spotykała się bowiem z jej młodszym bratem, Pawłem Drzyzgą. Byli nawet zaręczeni, jednak do ślubu nigdy nie doszło. Dlaczego się rozstali?

"Nasze drogi się rozeszły i to jest wszystko, co mam na ten temat do powiedzenia publicznie. Teraz mam czas na rozmowy z Marzeną Rogalską, żeby dowiadywać się, czego jej potrzeba do szczęśliwego życia. Każdy stan ma swoje plusy i minusy. To nie jest tak, że druga osoba zagwarantuje mi szczęście w 100 procentach. Na to trzeba przede wszystkim pracować samemu, więc nie szukam desperacko miłości. Na razie mam świetnie ułożone życie: pracę, mieszkanie, przyjaciół, rodzinę. Wolę pytanie o to, jak się czuję, niż czy i kiedy będę miała nowego partnera" - mówiła Marzena Rogalska w rozmowie z Pomponikiem.

Po rozstaniu z Pawłem Drzyzgą dziennikarka rzuciła się w wir pracy. Kolorowa prasa wielokrotnie doszukiwała się partnera u jej boku. Kiedy w końcu paparazzi przyłapali ją u boku tajemniczego mężczyzny, nadal konsekwentnie nie chciała zdradzać szczegółów.

Dopiero w 2019 roku Marzena Rogalska opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z ukochanym. Pod fotografią napisała tylko:

"My już po świątecznym śniadanku"

Choć opis był dość lakoniczny, to jednak internauci nie mieli już żadnych złudzeń. Rogalska nadal jest w szczęśliwym związku z Adamem Kuną, miłośnikiem sztuki i podróży po najdalszych zakątkach świata.

Zobacz także:

Wpadka Rogalskiej przejdzie do historii. Raz nabiła się na gwóźdź, a raz złamała hamak…

Minge przyznała się do operacji plastycznych. Wyznała całą prawdę ile ich miała

Była gwiazda "Pytania na śniadanie" wróci do pracy w TVP? Na jaw wyszły zaskakujące fakty

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marzena Rogalska | Ewa Drzyzga
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy