Reklama
Reklama

Wyszła na jaw prawda ws. małżeństwa Kwaśniewskich. A jednak

Taki widok często się nie trafia. Aleksander (69 l.) i Jolanta (68 l.) Kwaśniewscy rzadko pokazują się razem publicznie. Nic więc dziwnego, że każde ich wspólne wystąpienie wzbudza spore zainteresowanie w mediach. Tak było też tym razem, kiedy była para prezydencka pojawiła się na kongresie w Poznaniu. Zwłaszcza, że nie szczędzili sobie czułych gestów.

Jolanta Kwaśniewska gorzko o swojej karierze

Jolanta i Aleksander Kwaśniewski ślubowali sobie miłość 23 listopada 1979 roku w gdańskim Urzędzie Stanu Cywilnego. Mało kto wie, że małżonkowie wzięli jeszcze drugi ślub, w 2005 roku. Kameralna ceremonia w kościele utrzymana była w tajemnicy. Był to ślub jednostronny, ze względu na to, że Aleksander jest zadeklarowanym ateistą.

Kwaśniewscy tworzą zgodne i szczęśliwe małżeństwo już od ponad 40 lat. W wywiadach podkreślają, że sukcesem udanego związku jest przede wszystkim przyjaźń.

Reklama

"Gdyby zapytać, kto jest moim najlepszym przyjacielem, to zawsze odpowiem, że moja żona i ona odpowiedziałaby to samo" - mówił były prezydent w rozmowie z Super Expressem.

W szczęśliwym związku ważne jest także to, aby każdy z partnerów mógł swobodnie rozwijać swoje zainteresowania i karierę. Jolanta w pewnym momencie nie mogła w pełni oddać się pracy. Niewiele brakowało, a jej kariera mogłaby się potoczyć zupełnie inaczej.

"Swoją pierwszą pracę podjęłam trzy lata po urodzeniu córki. Była to firma produkująca sztuczną biżuterię. Dotarłam do stanowiska dyrektora ds. handlowych. Z czasem jednak miałam poczucie, że czegoś mi w życiu brakuje, przyszło po prostu wypalenie. Odeszłam z firmy i założyłam agencję nieruchomości. To był rok 1991, firma się rozwijała, aż nagle w 1995 roku wszystko “popsuł" mój mąż, wygrywając nieoczekiwanie wybory prezydenckie" - mówiła Kwaśniewska w rozmowie z portalem prestizitrojmiasto.pl.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy nie szczędzą sobie czułości

Wyznanie o "popsuciu wszystkiego" było oczywiście żartem, bowiem doskonale widać, że miłość kwitnie, a Kwaśniewscy wprost nie mogą się nacieszyć swoim towarzystwem. Ostatnio wybrali się razem na poznański kongres Impact’24. Ich wspólne pojawienie się wywołało duże poruszenie.

Na scenie były prezydent wspomniał także o tym, jak zostanie głową państwa wpłynęło na jego rodzinę. Podkreślił, że było to duże wyzwanie.

"Byliśmy młodzi, nie mieliśmy świadomości wielu ograniczeń" - przytacza jego słowa "Viva!".

Na szczęście mógł liczyć na wsparcie małżonki, która doskonale poradziła sobie z nowym zadaniem. Dodał, że w takich sytuacjach "(...) zawsze rodzina płaci wysoką cenę, ale moja żona jest moim najlepszym przyjacielem" - mówił Kwaśniewski.

Związek idealny?

Zobacz także:

Jolanta Kwaśniewska wprawiła wszystkich w osłupienie. Zdradziła sekret swojej figury

Kwaśniewska przeszła samą siebie. Gdy weszła, ludzie osłupieli

Taką emeryturę dostaje Jolanta Kwaśniewska. Ludzie przecierają oczy ze zdumienia


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksander Kwaśniewski | Jolanta Kwaśniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy