Reklama
Reklama

Wyciekły stare zdjęcia Patrycji Tuchlińskiej. Tak żona starego milionera wyglądała kilka lat temu

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski wzbudzają spore zainteresowanie. Modelka i jej o blisko 50 lat starszy partner, właśnie odwiedzili południe Europy. Z tej okazji Tuchlińska zmieściła kilka zdjęć.

 

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski

O Patrycji Tuchlińskiej (28 l.) zrobiło się głośno za sprawą jej związku ze starszym o 50 lat miliarderem Józefem Wojciechowskim (76 l.) . Choć piękna kobieta i jeden z najbogatszych Polaków - Wojciechowski jest głównym udziałowcem JW Construction, a do niedawna był także właścicielem Polonii Warszawa - są parą od kilku lat, wciąż muszą mierzyć się z hejtem dotyczącym ich relacji. Nie przeszkadza to im jednak w pielęgnowaniu i rozwijaniu uczucia. Para doczekała się pod koniec 2021 roku narodzin syna.

Reklama

Patrycja Tuchlińska spędza urlop na południu Francji

Patrycja Tuchlińska dzięki związkowi z Wojciechowskim wiedzie luksusowe życie. Jej Instagram pełny jest relacji i zdjęć z podróży do egzotycznych miejsc i popularnych wakacyjnych kurortów. Żona milionera zajmuje się też synem. Jak przyznała podróże są dla niej odskocznią od trudów macierzyństwa. 

"Macierzyństwo pochłania dużo czasu. Nawet trudno mi się zabrać za napisanie czegoś sensownego. Ten wyjazd zrobił dla nas sporo dobrego. Mogliśmy spędzić o wiele więcej czasu wspólnie" - napisała modelka.

Tuchlińska i Wojciechowski właśnie odpoczywają na południu Europy. Nie tak dawno w jednym z luksusowych hoteli mieli pecha, bo podczas relaksu załapała ich ulewa. Już kilka dni później modelka chwaliła się zdjęciami z Cannes i Monte Carlo. Para przebywa w nadmorskiej miejscowości Saint-Jean-Cap-Ferrat w pobliżu Nicei. 

Patrycja Tuchlińska na starym zdjęciu

Jak się okazuje, kilka lat temu spędzali już urlop w tym miejscu. Patrycja Tuchlińska z tej okazji przypomniała swoje stare zdjęcie z tego okresu.

Do tego pokazała najnowsze zdjęcia. Porównanie wypada bardzo korzystnie. Modelka mimo upływu czasu oraz macierzyństwa nie zmieniła się wiele. Co ciekawe modelka wybrała bardzo podobną kreację, do tej sprzed lat. Tuchlińska w obu wypadkach ma na sobie białą, krótką sukienkę zapinaną na guziki i czarne duże okulary. W nowszej wersji zestawiła ją z kapeluszem. 

Trzeba przyznać, że Tuchlińska wypadła na obu fotografiach świetnie.

Zobacz też:

Nie tylko Tuchlińska urodziła Wojciechowskiemu syna. Milioner ma znacznie więcej dzieci!

Patrycja Tuchlińska świętuje urodziny. Co dostała od milionera Wojciechowskiego?

Patrycja Tuchlińska na luksusowych wakacjach. "Życie w ciągłym biegu"

Arnold Schwarzenegger dziękuje Polsce. Widzowie docenili jego serial

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Tuchlińska | Józef Wojciechowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy