Reklama
Reklama

Wszyscy znali jej piosenki, nagle zniknęła z show-biznesu. Co dziś robi Ewelina Flinta?

Ewelina Flinta (42 l.) na początku lat 2000 była jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Jej singiel "Żałuję" nucił wówczas niemal cały kraj. Po chwilowej fali popularności, artystka zniknęła ze świecznika. Jak dziś wygląda Ewelina Flinta i czym się zajmuje?

Ewelina Flinta i jej metamorfoza. Jak dziś wygląda uczestniczka "Idola"?

Ewelina Flinta była jedną z najpopularniejszych wokalistek pierwszej dekady nowego milenium. Choć muzyką zajmowała się od końca lat 90., to popularność zyskała dzięki udziałowi w programie "Idol", który pozwolił jej na kontynuowanie kariery muzycznej na nieco wyższym poziomie. Wokalistka wydała w 2003 roku album o nazwie "Przeznaczenie" oraz dwa lata później "Nie znasz mnie".

Piosenkarka zniknęła nagle z polskiej sceny muzycznej i dziś raczej jest kojarzona tylko ze swoimi hitami sprzed lat. Okazuje się, że artystka nadal profesjonalnie zajmuje się muzyką, jest aktywna na mediach społecznościowych, a nawet - koncertuje.

Reklama

W 2010 roku współpracowała z Maciejem Maleńczukiem i Pawłem Kukizem przy okazji ich wspólnej płyty "Starsi panowie", na której zaśpiewała dwa utwory. Wielokrotnie występowała też na Przystanku Woodstock. 

Obecnie zajmuje się muzyką, będącą mieszanką rocka, popu oraz jazzu. Jest uczestniczką projektu "Sound Like Woman", który zwraca uwagę na temat przemocy wobec kobiet i nierównego ich traktowania. Prywatnie zaangażowana jest w akcje związane z ekologią.

Ewelina Flinta: Kim jest?

Ewelina Flinta urodziła się w 1979 roku w Lubsku. Mając zaledwie 23-lata, wystąpiła w pierwszej edycji programu "Idol" emitowanego przez stację Polsat, który w 2002 roku cieszył się szaloną popularnością. W premierowym sezonie show w finałowej trójce była Alicja Janosz, Szymon Wydra i właśnie Ewelina, która zajęła wówczas 2. miejsce.

Udział w programie nadał jej karierze rozpędu i 3 marca 2003 światło dzienne ujrzał jej debiutancki singel z najbardziej znaną piosenką Eweliny pod tytułem: "Żałuję".

Drugą największym hitem artystki był utwór promujący komedię romantyczną "Nie kłam kochanie" nagrany w duecie z Łukaszem Zagrobelnym w 2008 roku "Nie kłam, że kochasz mnie".

Po długiej przerwie, w sierpniu 2018 roku, Flinta nagrała utwór "Tell Me Why", jednak o planach na trzecią w jej karierze płytę, na razie nic nie wiadomo.

Chcielibyście powrotu Eweliny na szczyty list przebojów?


Zobacz też:

Zdalne nauczanie. Przemysław Czarnek: najpóźniej 28 lutego wracamy po feriach do nauki stacjonarnej

Koronawirus w Polsce dzisiaj. Ile nowych przypadków? Dane Ministerstwa Zdrowia z 1 lutego

"Farma": Dramatyczne sceny w programie! Zostanie wydalony dyscyplinarnie?!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewelina Flinta
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy