Reklama
Reklama

Wszyscy myślą, że są idealnym małżeństwem. A tu takie głosy z domu milionerów

Anna Czartoryska i jej mąż Michał Niemczycki w tym roku świętowali 10. rocznicę ślubu. W show-biznesie są prawdziwym ewenementem. Jak się jednak okazuje, ich na pozór idealne małżeństwo wcale nie jest tak idealne jak wszyscy myślą, do czego aktorka sama się przyznała. Jak udaje im się więc wychodzić z kryzysów?

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki pobrali się 1 kwietnia, a ślub odbył się w wielkiej tajemnicy i wiedzieli o nim tylko najbliżsi. Para nie zdecydowała się na bajkowe wesele, choć z pewnością mogliby sobie na takie pozwolić - rodzice Michała Niemczyckiego należą bowiem do jednych z najbogatszych Polaków. Choć w show-biznesie trudno trwały związek, małżeństwo Czartoryskiej i Niemczyckiego jest doskonałym przykładem na to, że można być szczęśliwym i stronić od afer pomimo blasku fleszy i popularności.

Reklama

Kryzysy w związku Czartoryskiej i Niemczyckiego

Jeśli ktoś jednak myśli, że w ich relacji jest tylko i wyłącznie kolorowo, jest w błędzie. Jak każda para, zmagają się z różnymi kryzysami, z którymi jednak dotąd udało im się wygrywać.

"Zdarzają nam się kryzysy i trudne momenty, ale nauczyliśmy się sobie z nimi radzić i przekonaliśmy się, że nawet jeśli dziś jest ciężko, to za rogiem czeka coś nowego, dobrego" - wyznała Anna Czartoryska w wywiadzie dla magazynu "Pani", dodając, że wychowanie czworga dzieci, których się doczekali, wcale nie jest łatwe.

Czartoryska wyznała, co denerwuje ją w mężu

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki na co dzień spełniają się zawodowo, a swoją pracę łączą z wychowywaniem czworga dzieci. Nie zawsze jednak łatwo im jest wszystko poukładać tak, aby nic nie przegapić.

Aktorka przyznaje, że jej mąż bywa roztargniony, przez co zdarzały się w ich życiu małe wpadki. Jak się jednak okazuje, nawet temu potrafili zaradzić.

"Nasze życie wymaga bycia w stałym kontakcie, synchronizacji kalendarzy i zegarków. Pomagają nam wzajemne zaufanie, otwartość, poczucie humoru. Kiedyś wkurzałam się strasznie, że Michał z tym zegarkiem ma nie po drodze, dziś potrafimy śmiać się z wpadek. Doceniam, że pracuje nad tym" - wyznała w tym samym wywiadzie Anna Czartoryska.

Przy okazji zdradziła także ich sekret małżeński. Otóż, siłą ich związku jest fakt, że dużo ze sobą rozmawiają - zarówno na błahe codzienne tematy, jak i te bardziej filozoficzne.

Starają się też dać sobie wzajemnie przestrzeń, by oprócz czasu spędzonego razem, każde mogło poświęcać się innym aktywnościom.

"Chwilę dojrzewaliśmy do tego, że nie musimy wszystkiego robić razem" - zaznacza Anna Czartoryska.

Zobacz też:

Małżeństwo Czartoryskiej uznawane jest za idealne. Oto co napisała o mężu

Najpierw Czartoryska urodziła milionerowi czworo dzieci, a teraz takie wieści. Niedawno świętowali 10. rocznicę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Czartoryska-Niemczycka | Michał Niemczycki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy