Reklama

Reklama

Reklama

Wściekła Kinga Rusin uszczypliwie karci Rozenek i nakręca się na PiS: "Przestańcie kraść"

Kinga Rusin znana jest ze swoich politycznych sympatii i antypatii. Tym razem rozsierdzona dziennikarka była z dwóch powodów. O każdym z nich napisała w swoim najnowszym, soczystym wpisie na Instagramie i Facebooku. Wiecie, co to może być? My wiemy!

17 września odbył się Bal Fundacji TVN. Zjawili się na nim celebryci, prezenterki i prezenterzy TVN z osobami towarzyszącymi. Okazuje się, że zdjęcie Kingi Rusin nigdzie nie pojawiło się w tegorocznych relacjach.

Kinga Rusin wściekła po balu TVN

Bal Fundacji TVN "Nie jesteś sam" wrócił po dwóch latach przerwy przez koronawirusa i lockdown. Celebryci w końcu mieli okazję pochwalić się kreacjami, wyrzeźbionymi sylwetkami ewentualnie nowymi zabiegami plastycznymi.

Reklama

Plotkarskie media (w tym my) od razu informowaliśmy o tym, kto i w czym się pojawił. Niestety, ale w gamie zdjęć fotoreporterów próżno szukać Kingi Rusin. Okazuje się, że nie była ona obecna na tegorocznym balu.

Kinga Rusin nie zamierzała milczeć na temat rozpisywania się mediów o kreacjach, a mało o osiągnięciu celu Balu TVN. Napisała zatem na swoim Instagramie i Facebooku soczysty wpis: "Kreacje na tegorocznym charytatywnym Balu TVN: wiele wspaniałych, jedną przemilczmy". Jak nietrudno się domyślić, przemilczana kreacja to... zbroja Małgorzaty Rozenek.

Wściekła Kinga Rusin znów strzela argumentami w PiS: "Przestańcie kraść"

Impreza stworzona została w szczytnym celu, ponieważ pieniądze zebrane z licytacji przeznaczone są na konto fundacji. Następnie pieniądze zostaną wykorzystane na pomoc dzieciom.

"Ważniejsze są jednak wyniki: zebrano blisko 5 milionów na budowę Centrum Psychiatrii Dziecięcej! Niestety próżno szukać artykułów na ten temat, a to wielki sukces! Gratulacje dla Fundacji! Cieszę się, że choć nas nie było (zdjęcie z pamiątkowego albumu), mamy swój mały wkład" - napisała Kinga Rusin.

Nie obeszło się od nawiązania do politycznych działań. Jak wiadomo, PiS nie jest ulubioną partią Kingi Rusin, dlatego w każdym możliwym momencie krytykuje ich działania. Jednym z nich jest brak

"Apel do PiS: przestańcie kraść i marnotrawić pieniądze, gdy tyle ważnych potrzeb. 5 milionów? Tyle płacimy DZIENNIE kary za to, że PIS niszczy niezależność sądownictwa. Ile szpitali, szkół, domów opieki mogłoby za to powstać! Ile dzieci chorych na SMA i raka, których zrozpaczeni rodzice zakładają publiczne zbiórki, mogłoby dostać potrzebne leki! Ilu ludziom w trudnej sytuacji można by pomóc!"

Jesteście #teamKinia, #TeamGonia, czy może #teamPiS?

Zobacz także:

Kinga Rusin relacjonuje życie w Grecji. Zaprzyjaźniła się z dowódcą NATO

Kinga Rusin na Instagramie pozuje w bikini i szuka sprawców oszustwa!

Kinga Rusin ostro o Ogórek: "Chorągiewka zeszmaconej..."

Małgorzata Rozenek niczym Xena Wojownicza Księżniczka. Zaszalała ze stylizacją

Rozenek miała być zastąpiona Młynarską w "Dzień dobry TVN"! Tylko jedno ją uratowało

Małgorzata Rozenek zagięła Wojewódzkiego w programie: "To Twoje dziecko?"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin | TVN SA | Prawo i Sprawiedliwość | Małgorzata Rozenek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy