Reklama
Reklama

Wróżka Aida apeluje do Polaków: "Zróbcie to właśnie dzisiaj. To jest ten dzień". Niebywałe, co się wydarzy!

Wróżka Aida jest niezwykle aktywna na Instagramie. To właśnie dzięki mediom społecznościowym może pozostawać w stałym kontakcie ze swoimi fanami i dzielić się z nimi przemyśleniami. Dzisiaj jasnowidzka zaapelowała do Polaków, by zaczęli działać, bowiem w tym dniu mogą się dokonać "niemożliwe zmiany".

Dar jasnowidzenia odziedziczyła po babci i mamie

Aida Kosojan-Przybysz to piosenkarka ormiańskiego pochodzenia. Ogromną rozpoznawalność przyniósł jej jednak dar jasnowidzenia, o którym opowiada w mediach. Wizjonerstwo miała odziedziczyć po matce i babci.

Jasnowidzka pomaga swoim fanom w odnalezieniu właściwej drogi życiowej. Jej wizje pełne są wzniosłych słów i emocji. Mistyczka wyjawiła kiedyś, że nauczyła się korzystać ze swojego daru, mając zaledwie trzynaście lat. Umiejętności pojawiły się jednak wcześniej. Przekonywała bowiem, że jako 5-latka potrafiła odnaleźć... zaginioną drabinę sąsiadów.

Reklama

Specjalnością wizjonerki stało się więc odnajdywanie zaginionych osób. Do Aidy po pomoc przychodzą ludzie, którzy starają się odnaleźć swoich krewnych. Nie brakuje również klientów, którzy odwiedzają ją dlatego, że chcą poznać swoją najbliższą przyszłość.

Wróżka Aida apeluje do Polaków: Zróbcie to właśnie dzisiaj!

Aida przepowiedziała m.in. pandemię. Kilka lat temu mówiła bowiem, że 2020 roku będzie rokiem "maski i rozliczeń". Dzisiaj już wie, że maski mogły zostać potraktowane dosłownie, ale wspomina również o tych, które "wrosły ludziom w twarz i musie je zrzucić, żeby odkryć, kim naprawdę są".

Mistyczka jakiś czas temu przyznała, że nadchodzi okres "niepewności, ale też szczęścia, radości i nadziei". Teraz zaapelowała do Polaków, by ci zaczęli działać! Dzisiaj jest ten dzień, w którym można dokonać niemożliwych zmian!

Jak myślicie, czy Krzysztof Jackowski zgodziłby się z mistyczką, że to właśnie dzisiaj powinniśmy działać?

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski alarmuje Polaków: "Nagle mocno pogorszy się gospodarka". Oto co nadchodzi!

Wróżka Aida jest pewna i ostrzega! "Ktoś zabiera wam spokój i poczucie bezpieczeństwa"

Krzysztof Jackowski przepowiada, co nas czeka latem. Nie ma dobrych wieści...

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy