Reklama
Reklama
Tylko u nas

Wrońska z "The Real Housewives" od 16 lat robi karierę w branży modowej. Szczerze skomentowała zachowanie Donatelli Versace [POMPONIK EXCLUSIVE]

Anna Wrońska z hitu Polsatu "The Real Housewives" w najnowszej rozmowie udzielonej dziennikarzowi Pomponika zdradziła szczegóły swojego spotkania z Donatellą Versace (68 l.). Dlaczego wydarzenie to było tak szczególne i na co Anna zwróciła uwagę w pierwszej kolejności? Oto szczegóły.

Anna Wrońska i Donatella Versace. Spotykały się regularnie?

Anna Wrońska, gwiazda programu Polsatu "The Real Housewives", w ciągu swojej kariery kilkukrotnie spotkała się z Donatellą Versace. Pierwszy raz okazję do rozmowy z legendą świata mody miała podczas pracy dla showroomu.

"Pierwszy raz spotkałam ją jak przylecieliśmy z Londynu do Mediolanu i pracowałam dla showroomu [...] podejmowaliśmy współpracę pod kątem rozwijania dystrybucji Versus Versace. [...] Donatella osobiście pokazywała nam kolekcję. Pamiętam, że Allegra Versace dołączyła do nas. To było duże przeżycie dla mnie, mało się odzywałam, praktycznie wcale - tylko słuchałam, co mój szef mówił" - opowiadała w rozmowie z Pomponikiem.

Reklama

Anna Wrońska o pracy Donatelli Versace. Bardzo szanuje pracowników

Anna zdradziła, że Donatella ma mocny wizerunek, choć jest ciepłą osobą.

"Miałam bardzo pozytywny odbiór Donatelli. Ma mocny wizerunek, ale w kontakcie jest ciepłą osobą [...] Słucha swoich pracowników [...] Kilkukrotnie powtarzała, że jej pracownicy znaczą dla niej tyle, co najbliższa rodzina, ponieważ spędzamy w pracy więcej czasu niż z tymi, których kochamy".

Wrońska o wypełniaczach Donatelli Versace

A jak Anna ocenia wypełniacze na twarzy Versace? Czy jest tak, jak ludzie mówią i od razu przykuwają uwagę?

"Nie zwracałam na to uwagi, bo jest bardzo charyzmatyczną osobą. Aby zrozumieć jej angielski, trzeba się trochę wsłuchać, przez ten włoski akcent. Ogólnie starałam się chłonąć energię, to co chce nam przekazać, kim ona jest. [...] Staram się nie oceniać człowieka po tym, jak wygląda, a zobaczyć energię, poczuć tę osobę" - wyjaśniała Anna.

Anna Wrońska nie zdecydowała się na zdjęcie z Donatellą Versace?

Anna przyznała, że nie zdecydowała się na zdjęcie z Donatellą, bo myślała, że będzie jeszcze do niego okazja. Nie czuła pośpiechu, choć dziś żałuje takiej decyzji. Udało jej się za to zrobić zdjęcie z inną sławą i to w całkiem młodym wieku!

"Mam za to zdjęcie z Armanim. Miałam 18 lat [...] Jak byłam nastolatką, miałam dużo więcej śmiałości. Później praca z dużymi markami, poważne rozmowy i negocjacje z kupcami... Trochę to przygasiły. Musiałam być zachowawcza, profesjonalna, dyplomatyczna, a teraz wracam do poprzedniej wersji siebie" - uzewnętrzniła się.

Anna Wrońska rozwija karierę od ponad 15 lat

Anna Wrońska od 16 lat rozwija swoją karierę zawodową w branży mody luksusowej. Jest autorką e-booków oraz podcastów o biznesie w branży mody, rozwijaniu kariery i niezależności finansowej kobiet. Kocha podróże i piękne, luksusowe miejsca. Wierzy w manifestacje marzeń i afirmację. 

Prywatnie jest żoną rapera Jurasa i mamą 3-letniego Oriona. Na Instagramie obserwuje ją niemal 60 tysięcy osób.

Kiedy oglądać "The Real Housewives"?

"The Real Housewives" to światowy fenomen, który zapoczątkował serię najbardziej emocjonujących formatów typu reality w historii. Pierwsza odsłona programu zadebiutowała w USA w 2006 roku, a już 5 lat później program doczekał się pierwszej międzynarodowej edycji.

Najbliższy odcinek polskiej edycji zostanie wyemitowany na Polsacie 27 września o 22:05.

Czytaj też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wrońska | "The Real Housewives. Żony Warszawy"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy