Reklama
Reklama

Wraca program "Love Island. Wyspa miłości". Wiemy, kiedy zostanie wyemitowany 1. odcinek!

Nowi atrakcyjni single i singielki, hiszpańskie słońce i dużo pozytywnej energii! To wszystko czeka na widzów w piątym sezonie "Love Island. Wyspa Miłości". Najpopularniejsze reality show w kraju wraca na antenę Telewizji Polsat. Tym razem fani programu będą mogli śledzić miłosne zmagania uczestników aż siedem razy w tygodniu! Od poniedziałku do piątku i w niedzielę na antenie Polsatu, a w soboty, specjalne wydanie programu "Sobota na Love Island" w bezpłatnym serwisie Polsat Go.

5. edycja "Love Island. Wystpa Miłości": kiedy pierwszy odcinek

Już 28 lutego widzowie poznają dziesięcioro nietuzinkowych singli, którzy przyjechali do słonecznej Hiszpanii, by znaleźć miłość swojego życia. Na miejscu czekają na nich romantyczne randki oraz gry i zabawy, dzięki którym Islanderzy poznają się lepiej i znajdą swoją drugą połówkę.

Wyzwaniem dla zbudowanych relacji będą stale pojawiający się nowi, atrakcyjni uczestnicy. Co kilka dni Wyspiarze połączą się w pary, a ci, których uczucie nie zostanie odwzajemnione, opuszczą Wyspę Miłości.

Jacy będą nowi Islanderzy?

Nowości w emisji "Love Island"

Reklama

Niespodzianką dla fanów programu będzie również specjalny odcinek "Sobota na Love Island" publikowany na platformie Polsat Go.

W dniu, gdy reality-show nie będzie emitowany w telewizji, fani będą mieli okazję obejrzeć extra materiały w Internecie. Karolina Gilon zaprosi widzów za kulisy produkcji, zada uczestnikom niewygodne pytania, a także przedstawi Islanderów, którzy w kolejnym tygodniu zamieszają układem sił w willi!

Niepublikowane materiały, komentarze Wyspiarzy i zaproszonych gości specjalnych zagwarantują dodatkową dawkę pozytywnej energii prosto ze słonecznej Andaluzji.

Poprzednie edycje programu "Love Island. Wyspa Miłości" możecie obejrzeć już teraz na PolsatGo.

Zobacz też:

Prezydent Andrzej Duda zareagował na zdjęcie Roksany Węgiel. Spodobało mu się?

Irena Kamińska-Radomska krytykuje stylizacje Agaty Dudy. "Nie podoba mi się"

Koronawirus w Polsce. Ile nowych przypadków? Dane Ministerstwa Zdrowia, czwartek 17 lutego

Ukraiński żołnierz: Jesteśmy przygotowani, wycofanie się nie wchodzi w grę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | Karolina Gilon
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy