Reklama
Reklama

Woźniak-Starak zabrała głos ws. zaręczyn. Dojdzie do kolejnego ślubu?

Agnieszka Woźniak-Starak (44 l.) po śmierci męża układa sobie życie u boku tajemniczego biznesmena. Dziennikarka chroni prywatności, jednak jakiś czas temu katolicki tygodnik podał informację, że kobieta rzekomo odrzuciła zaręczyny ukochanego. Teraz głos w całej tej sprawie zabrała zainteresowana.

Agnieszka Woźniak-Starak długo szukała szczęścia w miłości. Po rozwodzie z Adamem Badziakiem związała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, lecz ich małżeństwo przerwała tragedia. W 2019 roku producent filmowy zmarł, a prezenterka usunęła się w cień. Ku uciesze fanów 44-latka do mediów powróciła już jakiś czas temu i wciela się w rolę prowadzącej w programie śniadaniowym "Dzień dobry TVN". Pomimo tego, Agnieszka nadal chroni prywatności, a o jej nowym partnerze niewiele wiadomo.

Reklama

Jak się okazuje, życiem uczuciowym gwiazdy TVN-u interesuję się również jeden z katolickich tygodników. Na łamach pisma został poruszony temat ślubu Woźniak-Starak!

Agnieszka Woźniak-Starak o zaręczynach. Dlaczego nie chce kolejnej deklaracji?

Prezenterka nie ukrywa, że jest szczęśliwa i znalazła miłość, jednak nie chce, by jej nowy ukochany był obiektem zainteresowań tabloidów. "Fakt" postanowił jednak zapytać 44-latkę o donosy na temat jej domniemanego odrzucenia zaręczyn. Faktycznie było coś na rzeczy?

"Nie gadam o swoim życiu prywatnym. Mnie trochę zadziwia, że jakieś dziwne gazety, a później również internet za tymi gazetami podają dane osobowe, nazwiska zupełnie prywatnych osób. Bo wydaje mi się, że nie można sobie rzucać tak czyimś nazwiskiem, jeśli kompletnie się nie wie, jakie są fakty" - broniła prywatności swojego niemedialnego partnera.

Agnieszka z show-biznesem ma doświadczenia od lat i wie, jak działają plotki, jednak nie planuje walczyć z mediami.

"Za długo pracuję w tej branży i za długo jestem częścią show-biznesu, żeby nie wiedzieć, jak to działa. Jakbym się miała boczyć na to cały czas, to lepiej by było dać sobie spokój i iść gdzieś w siną dal, i zostawić to za sobą, bo się nie da. Nie zapanujesz nad tym" - zaznaczyła.

Ostatecznie odniosła się do rzekomych zaręczyn i ich odrzucenia.

"Ale podkreślam, że to wszystko są głupoty" - wyjawiła.

Myślicie, że pierścionka w ogóle nie było, a może go przyjęła i już niebawem odbędzie się jej trzeci ślub?

Agnieszka Woźniak-Starak: wiek, kariera

Agnieszka Woźniak-Starak urodziła się 15 kwietnia 1978 roku w Warszawie. Ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Zdobyła także licencjat w zakresie dziennikarstwa radiowego w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie.

W 2013 roku rozpoczęła współpracę z Grupą TVN, dla której od 2020 roku prowadzi program "Dzień Dobry TVN".

Zobaczcie również:

Woźniak-Starak czekała na niego całe życie: "Mam totalną obsesję na jego punkcie"

Celebryci spod znaku Barana. Lady Gaga i Agnieszka Woźniak-Starak mają wiele wspólnego?

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ogród. "Jest tego tyle, że rozważam otwarcie straganu"pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy