Reklama
Reklama

Wojewódzki stanął w obronie Cieleckiej i się zaczęło. Pod jego adresem padły poważne oskarżenia

Magdalena Cielecka usłyszała w prokuraturze zarzuty za reklamowanie w mediach społecznościowych napojów wysokoprocentowych. Po stronie aktorki opowiedział się nieoczekiwanie Kuba Wojewódzki. Dziennikarz pokusił się o niewybredny komentarz na temat Jana Śpiewaka, który złożył zawiadomienie. Aktywista oczywiście nie pozostał dłużny gwiazdorowi TVN-u. Wybuchnie kolejna afera?

Magdalena Cielecka bohaterką głośnego skandalu

Polskie media od kilku dni żyją głośną aferą, której bohaterką stała się nieoczekiwanie Magdalena Cielecka. Słynna aktorka ma poważne problemy z prawem - wszystko dlatego, że swego czasu zdecydowała się na promowanie w mediach społecznościowych napojów wyskokowych.

W związku z tym rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie poinformował, że gwieździe serialu "Chyłka" postawiono zarzuty złamania przepisu ustawy o wychowywaniu w trzeźwości. Artystce grozi za to wysoka grzywna.

Reklama

"Postępowanie przygotowawcze wszczęte zostało w wyniku zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa złożonego przez Jana Śpiewaka" — poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prokurator Szymon Banna.

Choć sama zainteresowana wydaje się nie przejmować całą sytuacją i jak gdyby nigdy nic znakomicie bawi się na Festiwalu w Gdyni, w mediach rozpętała się prawdziwa burza.

Kuba Wojewódzki broni Magdaleny Cieleckiej i uderza w Jana Śpiewaka

Ku zaskoczeniu opinii publicznej w obronie aktorki stanął nieoczekiwanie sam Kuba Wojewódzki. Showman postanowił uderzyć w czuły punkt Jana Śpiewaka, który złożył zawiadomienie do prokuratury.

"(...) Janku. Niektóre dzieci wdają się w ojców, a niektóre nie. Na przykład ty" - oznajmił w mediach społecznościowych.

Te słowa, które nawiązywały do zmarłego kilka miesięcy temu Pawła Śpiewaka, bardzo nie spodobały się aktywiście, który nie mógł wypowiedzi Wojewódzkiego pozostawić bez komentarza.

W rozmowie z Plotkiem działacz społeczny w bezlitosny sposób odpowiedział na zaczepkę gwiazdora TVN-u.

"Widać, że Kuba Wojewódzki nie jest w najlepszej formie. Biznes, który miał go ustawić na całe życie, jest winny pieniądze ludziom w całej Polsce. Ma zarzuty i wyrok za (...) reklamy napojów wysokoprocentowych. Nie wiem, czy chciał mnie obrazić, ale na pewno obraził panią Cielecką (...)" - powiedział Jan Śpiewak w rozmowie z Plotkiem, odnosząc się do problemów prawnych Kuby Wojewódzkiego i jego partnera biznesowego Janusza Palikota.

Jan Śpiewak obnażył hipokryzję Wojewódzkiego?

Jakby tego było mało, mężczyzna zarzucił kontrowersyjnemu dziennikarzowi czerpanie zysków z cierpienia Polaków:

"Kuba Wojewódzki to zasłużony towarzysz w promocji [produktów wyskokowych - przyp. red.]. To przykre, że tysiące zgonów rocznie z powodu tej choroby, tysiące ludzkich tragedii, nie robią na kimś wrażenia. Ale cóż, czasami pieniądz zaciemnia obraz bardziej niż najlepsze okulary przeciwsłoneczne" - podsumował Jan Śpiewak.

Można się spodziewać, że na tym kłótnia gwiazdora TVN-u i słynnego aktywisty się nie skończy. Jak na mocne słowa krytyki ze strony działacza zareaguje znany z ciętego języka Kuba Wojewódzki?

Zobacz też:

Kuba Wojewódzki stanął w obronie Magdaleny Cieleckiej. Śpiewak będzie wściekły 

Magdalena Cielecka w pięknej kreacji na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

Kuba Wojewódzki stanął w obronie Magdaleny Cieleckiej. Śpiewak będzie wściekły

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Magdalena Cielecka | Jan Śpiewak
Reklama
Reklama
Reklama