Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wojewódzki odpowiada Rozenek i ujawnia szokujące informacje! Jest reakcja Małgorzaty!

Kuba Wojewódzki (54 l.) kolejny raz stanął w obronie swojej ukochanej...

Słowa Małgorzaty Rozenek (bez wieku) o Renacie Kaczoruk (30 l.) wywołały w sieci niezłą burzę. 

Reklama

Przypomnijmy, że pani Majdan została zapytana o to, co sądzi o udziale Kaczoruk w nowej edycji "Tańca z gwiazdami". 

Perfekcyjna postanowiła nie owijać w bawełnę i zarzuciła Renulce hipokryzję! Pisaliśmy o tym TUTAJ!

"Twierdziła, że poszła do programu tylko dlatego, że chciała zwiedzić Azję, ale absolutnie nie popiera parcia na szkło i nie chce mieć z tym nic wspólnego. Uważa polski show-biznes za wylęgarnię tak złych osób, jak my, i idzie do programu, który jest stricte show-biznesowy. To jest klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji" - szydziła w rozmowie z "Party" Małgonia.

Po kilku godzinach(!) postanowił zareagować Kuba Wojewódzki. W swoim wpisie na Facebooku nie przebiera w słowach! Zagroził m.in., że ujawni kompromitujące Rozenek SMS-y! Z jego wpisu wynika, że Gosia miała rzekomo proponować mu seks!  

"Myślę, że będzie uczciwe i zgodne z prawdą poinformowanie opinii publicznej, że wyrok sądu w naszej sprawie został uchylony i ponownie wróci ona na wokandę. Teraz także z moim udziałem oraz udziałem moich świadków, a naszych wspólnych kolegów z TVN, którzy wniosą swoje zdanie na temat mojej opinii, iż – „Weszła Pani do show biznesu jak do agencji towarzyskiej". Zgodnie z prawdą informuję Panią, że zabezpieczyłem u swoich adwokatów esemesy które od Pani dostawałem na początku naszej znajomości. Ich treść oraz zawarte tam propozycje, a wiedziała już Pani, że jestem w związku z moją obecną partnerką, a także moja na nie reakcja, dobrze pokażą opinii publicznej prawdziwe przyczyny Pani dzisiejszego stosunku zarówno do mnie jak i mojej partnerki. I choć brzydzę się etycznie i estetycznie takimi metodami, to jednak oboje przecież uważamy, że prawda powinna zwyciężyć. Czyż nie ?" - ironizuje Wojewódzki. 

Majdany oczywiście już odpowiedziały. Gosia zachowała formę wpisu Kuby i odparła wszystkie zarzuty. Na koniec zakpiła kolejny raz z Renulki, której wróży karierę telewizyjną co najwyżej w "Koronie królów"!

Jak dzieci...

Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje