Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wojewódzki nienawidzi Prokopa!

"Kuba nie może się pogodzić z tym, że Marcin jest od niego młodszy, bardziej wygadany i cieszy się większą sympatią telewidzów niż on sam" - mówi Dorota Wellman.

Marcin Prokop ma 31 lat, a już teraz jest jedną z największych gwiazd TVN. W telewizji pracuje od 2001 roku, spełnia się także jako dziennikiarz - był m.in. redaktorem naczelnym pism "Film" i "Machina".

Reklama

Na jego tle starszy o 15 lat Kuba Wojewódzki wypada bardzo blado. Popularność zdobył dopiero kilka lat temu dzięki programowi "Idol". Musi go boleć, że Prokop ma o wiele więcej czasu, by odnieść prawdziwy sukces.

Na korytarzach TVN krążą plotki, że panowie nie pałają do siebie miłością. Wojewódzki lubi rzucić od czasu do czasu małą złośliwość pod adresem Prokopa. Na razie zaczepki pozostają bez odpowiedzi, co doprowadza ponoć Kubę do furii - pisze "Twoje Imperium".

"Niewątpliwie istnieje między nimi spór. Na szczęście obaj są też profesjonalistami, którym, gdy są włączone kamery, zawsze udaje się zapanować nad swoimi emocjami" - mówi Dorota Wellman (47 l.), partnerka Marcina z programu "Dzień dobry TVN". Dodaje jednak:

"Kuba nie może się pogodzić z tym, że Marcin jest od niego młodszy, bardziej wygadany i cieszy się większą sympatią telewidzów niż on sam. Marcin wielokrotnie próbował wyciągać rękę na zgodę, ale Kuba nie był i nie jest chyba na to gotowy".

Jak widać, nawet zdystansowany i wyluzowany Wojewódzki ma kompleksy, których nie umie pokonać.

Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Marcin Prokop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne