Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wojewódzki na ślubnym kobiercu?

O nie nie, takiego scenariusza jeszcze nie wymyślono, i raczej jest to coś rodem z science fiction. Kuba Wojewódzki, 44-letni kawaler, nie myśli o swoim ślubie, mimo że swego czasu miał u boku całkiem ciekawy obiekt westchnień - Annę Muchę.

Aktorka jednak nie doczekała się pierścionka zaręczynowego, zdenerwowała się, spakowała walizeczkę i wyprowadziła się od Wojewódzkiego.

Reklama

Podobnie nic nie wynikło ze znajomości z Kasią Sowińską, prezenterką MTV, która - jak donosi "Super Express" - wyszeptała dziennikarzowi swój numer na ucho, po czym została spławiona.

Jak twierdzi sam podmiot zdarzeń, jest wiecznym chłopcem, a jak wiadomo chłopcy nie myślą o ślubach. Pozostaje nam czekać,

Wojewódzki niebawem przekroczy pięćdziesiątkę i na pewno interesująco będzie wyglądał jako starszy pan udający chłopca, z wypiekami na twarzy opowiadający o homoseksualiźmie.

Panie Wojewódzki, może czas się ustatkować, bo któż na starość będzie smarował, karmił, wypiekał? Powrót do pustego domu również nie należy zapewne do przyjemności.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje