Reklama
Reklama

Wojciechowska radośnie obwieszcza, że się zakochała. I to w kim

Martyna Wojciechowska dość prężnie prowadzi swoje konto na Instagramie, które obserwuje ponad 2 mln osób. Jej profil przepełniony jest nie tylko zdjęciami czy filmikami dotyczącymi jej samej, ale także innych ciekawych ludzi. W jednym z najnowszych postów zaprezentowała parę, w której aż się zakochała.

Wojciechowska zakochała się. Napisała to wprost

Martyna Wojciechowska od lat nieustannie podróżuje po świecie, gdzie spotyka ciekawych ludzi. Ale, jak się okazuje, również w sieci natrafia na nietuzinkowe osobowości. Jakiś czas temu zaobserwowała profil pary seniorów, którzy podróżują razem po świecie i nie boją się wyzwań pomimo wieku.

Ich historia tak urzekła Martynę Wojciechowską, że aż postanowiła zaprezentować ich profil u siebie, by więcej osób mogło ich poznać. Jak sama przyznała, od razu zapałała do nich uczuciem.

Reklama

"ZAKOCHAŁAM SIĘ! W pani Irence (lat 77) i w panu Marianie (lat 81), którzy tworzą #SUPERTEAM @irenkaimarian Mówią o sobie: Podróżnicy od zawsze, a wspólną podróż dzielą już od 50 lat" - czytamy.

"Ten profil to jeden wielki uśmiech w stronę świata, bardzo Wam polecam Ich śledzić. Świetna podróżnicza inspiracja, poczucie humoru i mnóstwo optymizmu!" - dodaje.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo ciepłych słów pod adresem pary. Pan Marian i pani Irena w podzięce napisali komentarz pod postem, w którym zaprosili Martynę Wojciechowską na herbatę. I być może doczekają się wizyty dziennikarki, gdyż ta zareagowała bardzo entuzjastycznie.

Jej życie uczuciowe nie było usłane różami

Martyna Wojciechowska z podziwem patrzy na związek pani Ireny i pana Mariana. A sama dotąd nie miała szczęścia w miłości.

Dziennikarka ma za sobą kilka poważnych relacji. Ze związku z Jerzym Błaszczykiem doczekała się córki, jednak para nigdy nie zdecydowała się wziąć ślubu.

Ten wzięła za to z Przemysławem Kossakowskim. Ich związkiem żył cały show-biznes i kiedy poinformowali o zaślubinach, wszyscy wróżyli im długą wspólną przyszłość.

Tak się jednak nie stało. Para rozstała się około trzy miesiące po ślubie i dziennikarka bardzo to przeżyła. Dziś publicznie nie mówi już o swoim życiu uczuciowym.

Zobacz też:

Oto czym dziś zajmuje się legenda telewizji. Martyna Wojciechowska odwiedziła Elżbietę Dzikowską

W samą rocznicę takie wieści. Wojciechowska wyznała jej miłość publicznie

Wojciechowska żyje na dwa domy. Zaskakujące, jak wygląda jej chata w górach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Wojciechowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama