Reklama

Reklama

Reklama

Wojciechowska, Gajos i Podsiadło w mocnym spocie apelują o pomoc uchodźcom!

Martyna Wojciechowska, Tomasz Kot, Dawid Podsiadło i Danuta Stenka to tylko jedne z licznych gwiazd oraz księdza, którzy wzięli udział w poruszającym spocie, apelując o niesienie pomoc uchodźcom na granicy. "To prośba o dostrzeżenie w drugim człowieku człowieka" - mówią.

Wiele gwiazd zgromadziło się, aby nagrać specjalny spot, w którą apelują o niesienie pomoc uchodźcom na granicę.

W spocie wzięli udział: biskup Rafał Markowski, Tomasz Kot, Agnieszka Więdłocha, Danuta StenkaDawid PodsiadłoAntoni PawlickiMagdalena Zawadzka, Grzegorz Markowski, Magdalena Różczka, Janusz Gajos, Jan Holoubek i Martyna Wojciechowska.

Reklama

Gwiazdy apelują o pomoc uchodźcom: nikt nie zasługuje na śmierć w lesie

Gwiazdy oraz ksiądz apelują, aby wpuścić do uchodźców pomoc humanitarną. Wszyscy podkreślają zarazem, że nie chcą narażać na szwank obrony granic naszego kraju, jednak nie wyklucza to dostarczenia pomocy potrzebującym.

Zabrani celebryci apelują, aby wznieść się powyżej różnice polityczne i zobaczyć drugiego człowieka w ludziach koczujących na granicy. Przypominają, że nikt nie zasługuje na śmierć w lesie.

Zobacz też:

Małgorzata Godlewska odznaczona! Nagrodę dostała od Ministra Zdrowia!

Piotr Gąsowski donosi ze szpitalnego łóżka: "Życzą mi, żebym zdechł"

Meg Ryan kończy 60 lat. Przypominamy jej kultowe role!

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Podsiadło | Janusz Gajos | Martyna Wojciechowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy