Reklama
Reklama

Tomasz Kot zaliczył wpadkę na planie filmowym. Jak zareagowała Athena Strates?

Niedawno do kin wszedł najnowszy film z Tomaszem Kotem w roli głównej. Na planie aktor poznał utalentowaną Athenę Strates, z którą połączyła go przyjaźń. Ale zanim to się stało, Kot zaliczył wpadkę, o której teraz robi się coraz głośniej! Chciał zachować się szarmancko, lecz jego intencje zostały zupełnie inaczej odczytane przez jego partnerkę z planu. Na szczęście ostatecznie wyjaśnili sobie to nieporozumienie. Sprawę opisał jeden z tygodników.

Tomasz Kot znów jest na zawodowej fali. Na początku lipca do kin wszedł "Wróg doskonały". Aktor gra tam główną rolę - wciela się w postać Jeremiasza Angusta. A partneruje mu piękna i utalentowana młoda gwiazda rodem z RPA, Athena Strates.

Wspólna praca na planie pozwoliła aktorom na zawiązanie miłej znajomości. Gdy niedawno Athena przyjechała do Polski, mogła liczyć na spacer ulicami Warszawy u boku Tomasza.

Tomasz Kot zaliczył wpadkę

Jak przekonuje "Dobry Tydzień", początkowo relacja Kota i Strates nie była zbyt zażyła. Doszło nawet do pewnego nieporozumienia i aktor zaliczył wpadkę.

Reklama

Ostatecznie para aktorów "pod koniec zdjęć była przyjaciółmi". I to mimo że dzieli ich spora różnica wieku. Potrafili znaleźć wspólne tematy i okazywać sobie wsparcie, tak potrzebne podczas wymagających i trudnych chwil na planie filmowym. 

Kot miał być pod wrażeniem talentu, urody, profesjonalizmu i dojrzałości Atheny. Pod koniec zdjęć zapytała go, jak się czuje, a gdy on przyznał, że miewał w czasie pracy pewne kryzysy, pospieszyła z dobrym słowem. Zapewniła go, że to przecież całkiem normalne i że "to część procesu".

Athena Strates pełna uznania dla Tomasza Kota

Także Strates miała być zachwycona Kotem. Co prawda początkowo podchodzili do siebie ze zrozumiałym dystansem, lecz jeszcze przed startem zdjęć dowiedziała się, że to właśnie z nim zagra i nie kryła zadowolenia.

Wiedziała, że partnerować jej będzie ktoś doświadczony. A po nagraniach przyznała, że zaangażowanie Tomasza "wzniosło jej aktorstwo na inny poziom". Dodawała, że "dużo się śmiali i dobrze czuli się ze sobą".

Żona Tomasza Kota mocno go wspiera

Kot wie, że dobre relacje na filmowym planie są bardzo ważne. Ale jeszcze ważniejsze jest codziennie i bezwarunkowe wsparcie bliskich. Aktor może na takie liczyć. Od lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Agnieszką Olczyk-Kot. 

Para poznała się w 2000 roku, a sześć lat później wzięła ślub. Tomasz i Agnieszka doczekali się dwojga dzieci: Blanki i Leona. 

Przez lata małżonkowie wypracowali pewien system życia, który im się sprawdza.


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kot
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama