Reklama
Reklama
Tylko u nas

Wojciech Glanc przepowiada pogodę na wakacje: "Czeka nas smażalnia ryb, wrócą trąby powietrzne, przerażające obrazy"

Jaka czeka nas pogoda w wakacje? "Synoptyk" Wojciech Glanc mówi o upałach i trąbach powietrznych. "Czeka nas smażalnia ryb. Do tego dojdą potworne burze w skali o wiele większej, niż kiedykolwiek widzieliśmy" - słyszymy.

Wiele osób sceptycznie podchodzi do przepowiedni jasnowidzów i wróżbitów, nie wierząc w to, co wygadują oni "w internetach". Gdy jednak ich prognozy zaczynają pokrywać się z rzeczywistością, pojawia się dziwny niepokój.

Ostatnio sprawdziła się przepowiednia Wojciecha Glanca dotycząca powodzi w Parku Yellowstone w Stanach Zjednoczonych - o "katastrofie stulecia" właśnie w tym rejonie jasnowidz mówił kilka miesięcy temu. W połowie czerwca obszar nawiedziły ulewne deszcze, które spowodowały powódź - poziom wody w rzece Yellowstone był najwyższy od ponad stu lat, gubernator zmuszony był więc ogłosić stan klęski żywiołowej.

Reklama

Jak się okazuje, także u nas może dojść do niepokojących zjawisk atmosferycznych. W najnowszej przepowiedni jasnowidz mówi o tropikalnym lecie i ostrzega przed trąbami powietrznymi. W jego wizjach pojawiają się "przerażające obrazy".

Pogoda na wakacje 2022: "Czeka nas smażalnia ryb, wrócą trąby powietrzne, przerażające obrazy..."

Przepowiada również "potężne problemy logistyczne" na lotniskach. Rodacy, po skończonych zagranicznych urlopach, mogą mieć problemy z powrotem do kraju.

Zobacz też:

Kasia Cichopek w niebezpieczeństwie? Znany jasnowidz ostrzega celebrytkę

Tak Tomasz Lis poniżał pracownika. Nagranie trafiło do sieci

Jest data i miejsce pogrzebu Gołębiewskiego. Potworna śmierć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Glanc
Reklama
Reklama
Reklama