Reklama
Reklama

Władimir Putin ukrywa swoje "ukochane dziecko". Doszło do wycieku danych!

Władimir Putin (69 l.) zgodnie z nieoficjalnymi ustaleniami dziennikarzy ma aż siedmioro dzieci. Jak dotąd niewiele jednak wiedzieliśmy na temat życia, jakie wiodą jego pociechy. Teraz wyszło na jaw, gdzie mieszka 19-letnia domniemana córka prezydenta Rosji. Luiza Rozowa podobnie jak inni oligarchowie, na co dzień pławi się w luksusach.

Władimir Putin ma jeszcze jedno dziecko?

Wybuch wojny pomiędzy Rosją i Ukrainą sprawił, że cały świat zaczął uważniej przyglądać się życiu osobistemu Władimira Putina. W przeszłości wiele już słyszeliśmy o jego partnerkach, jednak nikt nie wiedział dokładnie, ile dzieci posiada prezydent Rosji. Niedawno okazało się, że może ich być aż siedmioro. Teraz dziennikarze śledczy z Agentstva (Proekt) ustalili, że Putin ma także nieślubną córkę, która na co dzień nie pokazuje się światu. Kobieta nazywa się Elizawieta Kriwonogich, ale znana jest także jako Luiza Rozowa. Mówi się, że 19-latka ma być "ukochanym dzieckiem" Putina lub jego "sekretną córką". 

Reklama

Gdy jakiś czas temu nastolatka zniknęła z mediów społecznościowych, wszyscy zaczęli zastanawiać się, co teraz się z nią dzieje. Wcześniej Rozowa była bardzo aktywna w internecie i często zamieszczała nowe zdjęcia. Na  fotografiach było widać, że jej życie to istna bajka. Po wybuchu konfliktu zbrojnego w Ukrainie, w komentarzach na jej profilu zaczęło pojawiać się sporo nieprzyjemnych słów. Ukraińcy dawali upust swoim emocjom i atakowali 19-latkę. Niedługo później jej konto zostało zablokowane.

Komentujący przypuszczają, że domniemana córka Putina ukrywa się wraz z całą rodziną w bunkrze. Wiadomo, że w przeszłości 19-latka miała do swojej dyspozycji luksusową posiadłość w Petersburgu. Informacja wyszła na jaw za sprawą wycieku danych dostawców żywności Yandex Eats.

Władimir Putin ukrywa swoje "ukochane dziecko"

Wiele wskazuje na to, że Luiza Rozowa mogła zamawiać jedzenie do willi w Petersburgu. Dostawcy przywozili posiłki do budynku położonego przy rzece Fontanka. Mowa o Club-house "Hovard Palace", w którym znajduje się wiele ekskluzywnych apartamentów.

Na oficjalnej stronie internetowej obiektu możemy wyczytać, że jest on ogrodzony i strzeżony. Zdjęcia nie pozostawiają złudzeń, że apartamenty cechuje bardzo wysoka klasa. Same korytarze są w całości wyłożone lśniącym marmurem. Wewnątrz z kolei, znajduje się duży i luksusowy basen ze strefą SPA, dostępny wyłącznie dla mieszkańców budynku.

Dom zawiera 77 mieszkań i 4 penthousy o rozkładach od 1 do 4 sypialni o powierzchni od 124 do 526 mkw. Każde z mieszkań jest w całości umeblowane, zgodnie z projektem Roberto Molona.

Luiza Rozowa: kim jest?

Luzia Rozowa może być nieślubnym dzieckiem Władimira Putina oraz Swietłany Kriwonogich. Jej matka w latach 90. pracowała jako sprzątaczka. Wkrótce po zawarciu znajomości z Putinem w zaledwie kilka lat została multimilionerką. Obecnie uchodzi za jedną z najbogatszych kobiet w Rosji. Jej majątek wycenia się na 74 miliony funtów, czyli blisko 470 mln złotych. Swietłana Kriwonogich nigdy nie odniosła się do pogłosek mówiących o tym, że ojcem jej córki może być Władimir Putin. Ustalenia rosyjskich mediów wskazują jednak na to, że rzeczywiście może tak być. Internauci także skłaniają się ku tej tezie, bowiem zdjęcia Putina z młodości wykazują podobieństwo do obecnego wyglądu Luizy Rozowej.

Zobacz też:

Władimir Putin: Już wiadomo, kiedy umrze. Dostrzegła to na jego dłoniach!

Joanna Opozda przekazała ze szpitala nowe informacje o stanie synka. "Vini jest bardzo dzielny"

Nowy Jork wiosną: Czas, kiedy wszystko wydaje się możliwe!

Rosja. Rzecznik Kremla: użyjemy broni jądrowej tylko w przypadku zagrożenia istnienia państwa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy