Reklama
Reklama

Władimir Putin miał atak! Był bliski udaru. Do prezydenta Rosji pilnie wezwano lekarzy!

Jak donosi anonimowy informator, Władimir Putin stracił cierpliwość po tym, jak dowiedział się, co media wypisują na temat jego i Aliny Kabajewy, z którą dyktator miał rzekomo uciec do twierdzy wybudowanej kilkaset kilometrów od Moskwy. 70-letni przywódca Federacji Rosyjskiej wpadł w taki szał, że konieczne było wezwanie lekarza. Jego nastroju nie poprawiły także najnowsze doniesienia z frontu.

Stan zdrowia Władimira Putina pozostaje tajemnicą

Od czasów wojny Rosji z Ukrainą stan zdrowia Władimira Putina jest jednym z najbardziej palących tematów, stale przewijających się przez światowe media. Dziennikarze z całego świata prześcigają się w coraz to nowszych i bardziej dziwacznych plotkach dotyczących rosyjskiego prezydenta.

Pojawiały się już informacje o tajemniczych chorobach, na które miałby cierpieć polityk, problemach z poruszaniem się, niedowładzie ręki, czy oczach szaleńca, które sygnalizują, że przywódca Federacji Rosyjskiej "odkleja się od rzeczywistości" i ma obsesje na punkcie własnego zdrowia.

Reklama

W prasie i telewizji nie brakuje także wielu szalonych teorii, według których były agent KGB miał już dawno zostać zastąpiony przez sobowtóra. Dziennikarzy interesują też inne tematy związane z Putinem i jego środowiskiem. Niedawno reporterom portalu Projekt udało się ustalić, gdzie mieszka dyktator, a także jaki apartament sprezentował swojej kochance

Władimir i Alina Kabajewa uciekli do twierdzy pod Moskwą?

Według najnowszych informacji, jakie pojawiły się w mediach, 70-letni polityk wpadł w prawdziwy szał i "wściekł się jak nigdy". Wszystko przez to, że w sieci zaczęło pojawiać się mnóstwo informacji na temat jego związku z byłą gimnastyczką Aliną Kabajewą. Podobno oboje przebywają w w leśnym pałacu w miejscowości Wałdaj, oddalonej kilkaset kilometrów od Moskwy.

Czarę goryczy dopełniły doniesienia dotyczące obecnej sytuacji na froncie, która nie idzie zgodnie z planem Kremla. Jak się bowiem okazuje, z powodu ataku dronów, władze Petersburga zdecydowały się zamknąć przestrzeń powietrzną nad miastem.

Władimir Putin wpadł w furię

Jak podaje portal Daily Mail, prezydent Federacji Rosyjskiej tak się zagotował, że konieczne było wezwanie lekarzy.

"Putin był wściekły do tego stopnia, że był bliski udaru albo zawału serca" - można przeczytać na internetowej stronie tabloidu.

Po całym zajściu 70-latek miał "odmówić jedzenia z powodu silnych nudności i bólu głowy", w wyniku czego jego stan zdrowia " znacznie się pogorszył" - podaje informator.

Autorem wielu informacji na temat dyktatora jest anonimowy użytkownik Telegrama - "General SVR".

Nie wiadomo jak bardzo wiarygodne są rewelacje podane przez informatora, jednak od dawna jest on bardzo aktywny w sieci i w przeszłości niejednokrotnie uprzedzał Ukrainę o planowanych działaniach Kremla.

Zobacz też:

Nie żyje lekarka kochanki Putina. Zgon nastąpił w wyjątkowym dniu

Tak mieszka Alina Kabajewa. Kochanka Władimira Putina ma apartament w Soczi 

Ivan Komarenko otwiera listę wstydu. Nadaje prosto z Moskwy

Ivan Komarenko wrócił do Rosji i ma pilną wiadomość dla Polaków. Mówi, co tam się teraz dzieje!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin | Alina Kabajewa
Reklama
Reklama
Reklama