Reklama
Reklama

Wizjonerka Aida pilnie zwróciła się do Polaków. Nastało wielkie poruszenie po jej słowach

Aida Kosojan-Przybysz w swoim najnowszym przesłaniu skierowała się do Polaków, którzy potrzebują podpowiedzi i słów pocieszenia. Słynna wizjonerka Aida od czasu do czasu publikuje na Instagramie swoje przemyślenia. Tym razem skupiła się na metaforze, że "Życie to droga".

Najnowsza przepowiednia Aidy. Wizjonerka pilnie przemówiła do Polaków

Aida Kosojan-Przybysz na swoich mediach społecznościowych, które śledzi kilkadziesiąt tysięcy fanów często publikuje swoje wizje na temat życia. Wizjonerka i jasnowidzka, która od lat mieszka w Polsce znana jest ze swojego daru jasnowidzenia, który odziedziczyła po babci. Dzięki swoim "nadprzyrodzonym zdolnościom" nie zamieszcza wyłącznie wróżb, ale zachęca też Polaków do rozwoju i poprawy swojego życia na lepsze.

Reklama

Aida Kosojan-Przybysz zwróciła się do Polaków: "Życie to droga"

Jasnowidzka Aida porównała życie do drogi, która prowadzi przez schody. Są one metaforą tego, że raz w życiu coś toczy się zgodnie z planem, a czasem są momenty zwątpienia. Jednak najważniejszym w tej drodze przez życie jest to, aby być świadomym każdego kroku stawianego naprzód.

"Życie to droga. Życie to też schody, po których wspinasz się do góry albo schodzisz w dół. Ważne, by czuć każdy krok postawiony przez siebie. Śliskie schody, mokre od rozlanych łez i żalu to jedna z głównych przeszkód w dotarciu do celu" - pisze Aida na Instagramie.

Wizjonerka Aida pilnie zwróciła się do Polaków. Nastało wielkie poruszenie po jej słowach

W najnowszej przepowiedni Aidy ważnym wątkiem są też słowa o oparciu się o innych - najlepiej, jeśli byłby to bliski przyjaciel. Co więcej, wizjonerka podpowiada, że warto dbać o "czystość swojej duszy".

Wskazówki Aidy Kosojan-Przybysz to często dla jej fanów sposób pocieszenie w ciężkich chwilach. To dlatego na Instagramie zawsze kierują się wdzięcznością za jej słowa:

  • "Pięknie napisane"
  • "Prawda"
  • "Dziękuję bardzo"
  • "Tak ogólnie pojęta higiena to najważniejsze w życiu zadanie człowieka - to daje bowiem jakość życia"
  • "Takie codzienne a ubrane w niecodzienne słowa - dziękuję"
  • "Właśnie dziś idę po mokrych schodach... dziękuję za te motywujące słowa"
  • "To prawda że życiową drogą są schody, idąc nią potykamy się ale i też idziemy śmiało i bezpiecznie dalej, ważne aby nie po każdej przeszkodzie umieć to naprawić i dalej znowu iść ku własnym celom i umieć docenić swój każdy krok. 
  • "Piękny przekaz Aido, miód na serce"
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy