Reklama

Reklama

Reklama

Wiśniewski znowu o napletku

Michał (36 l.) wywala ze swojego bloga "kupę idiotów i bezmózgowców", którzy ośmielili się skrytykować jego ostatni wpis.

Wiśniewski jest zbulwersowany krytyką jego ostatniego wpisu na blogu, dotyczącego problemów z napletkiem jego 6-letniego syna Xaviera.

"kupa wariatów, idiotów, a przede wszystkim bezmózgowców w tej sieci" - to o nas, drodzy czytelnicy. "ktoś mi dzisiaj zwrócił uwagę na mój wczorajszy wpis, więc wszedłem chcąc nie chcąc, na komentarze, by dowiedzieć się czym tak bardzo zniesmaczyłem czytających antyfanów. połowa tych wpisów - mało, że nie jest napisana po polsku a większość, nie wie czym jest napletek lub nazywa go napiętkiem to jeszcze a może przede wszystkim, nie zdają sobie sprawy, że takie tematy już dawno przestały być tematami tabu."

Reklama

"czytając jak bardzo ośmieszyłem mojego synka - mam ochotę zapukać w te puste łby piszące dla zasady sqs byle co ... (...) I jedyną reakcją jakiej się spodziewam po Xavierze za 10 lat - jest wybuch śmiechu, że nie miałem wiekszych problemów niż jego napletek. wow ! więc prośba: jak wam ta familia nie odpowiada to wywalajcie z tego bloga (...)."

Drogi Michale, nas się tak szybko nie pozbędziesz. Uzależniliśmy się od głupoty tego bloga i musimy ją sobie regularnie dawkować.

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama