Reklama

Reklama

Wiśniewski już zaręczony

Wokalista Ich Troje oświadczył się ukochanej i szykuje się do... czwartego ślubu!

>inął ledwie miesiąc od rozwodu Michała Wiśniewskiego (39 l.) z Anną Świątczak (34 l.), z którą ma dwie córki, a piosenkarz już planuje czwarty ślub! Właśnie oświadczył się nowej miłości, rozwiedzionej bizneswoman Dominice Tajner-Idzik (32 l.).

- Zaręczyliśmy się w zeszły weekend, w domu naszych przyjaciół na Mazurach, gdzie gościliśmy najbliższe nam osoby, a więc i nasze dzieci z poprzednich małżeństw. To była kameralna i piękna uroczystość. Jestem bardzo szczęśliwa - powiedziała "Twojemu Imperium" narzeczona Wiśniewskiego.

Reklama

Jak udało się dowiedzieć magazynowi, efektowny pierścionek zaręczynowy, który artysta ofiarował narzeczonej, zaprojektował Konrad Rumiński, przyjaciel obojga, biznesmen i artysta.

- Michał wyznał, że chciał mi się oświadczyć już na koncercie Ich Troje w Wiśle. Ale wtedy pierścionek nie był jeszcze gotowy, ponieważ opóźniła się przesyłka szlachetnych kamieni z zagranicy. Dlatego zaręczyny odbyły się z trzytygodniowym opóźnieniem - mówi tryskająca szczęściem Dominika Tajner-Idzik.

Narzeczeni na dowód swej miłości wytatuowali sobie swe imiona na przedramionach. Teraz ustalają datę ślubu.

- Odbędzie się gdzieś w Polsce - mówi Dominika, wierząc, że będzie ostatnią żoną kochliwego piosenkarza. Oby się nie pomyliła...

Aleksandra Wejna

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Tajner | ślub | Michał Wiśniewski | związek | zaręczyny

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy