Reklama
Reklama

William i Kate od początku nie lubili Meghan. „Przeczuwali, że ma jakiś plan”

Jak twierdzą eksperci specjalizujący się w zawiłościach rodzinnych i relacjach Windsorów, książę William i jego żona od początku odnosili się do Meghan Markle z nieufnością. Ponoć posądzali ją o to, że ma gotowy plan odseparowania Harry’ego od rodziny, a późniejsze wydarzenia tylko ich ugruntowały w tym przekonaniu.

Brytyjska rodzina królewska z pewnością bez rozczulenia wspomina dzień, w którym  na drodze księcia Harry’ego stanęła amerykańska aktorka i aktywistka Meghan Markle. 

Już podczas pierwszych świąt, które spędziła jako oficjalna narzeczone księcia w królewskiej posiadłości Sandringham, podpadła Windsorom tym, że namówiła Harry’ego do rezygnacji z udziału w tradycyjnym polowaniu na bażanty. 

Brytyjskie media znienawidziły ją po wywiadzie, jakiego udzieliła po powrocie z Afryki. W dokumencie „Meghan i Harry. Afrykańska podróż” wyznała, że czuje się zaszczuta przez dziennikarzy do tego stopnia, że „nie żyje, tylko egzystuje”. 

Reklama

William i Kate od początku nie lubili Meghan

W wyemitowanym właśnie dokumencie ITV  "Harry i William: co poszło nie tak?" eksperci od dworskiej etykiety i zawiłych relacji rodzinnych Windsorów ujawnili, że brat Harry’ego i jego żona od początku z dużą nieufnością odnosili się do Meghan i mieli względem niej jak najgorsze przeczucia. 

Szczególnie William podejrzewał przyszłą bratową o to, że wkroczyła do rodziny z gotowym planem porwania Harry’ego i odseparowania krewnych. Ogłoszony w styczniu zeszłego roku Megxit, przeprowadzka książęcej pary za ocean i wywiad udzielony w marcu tego roku gwieździe amerykańskiej telewizji, Oprah Winfrey tylko ugruntował go  w przekonaniu, że od początku miał rację. Autor książki „Wojna braci”, Robert Lacey ujawnił w najnowszym dokumencie: 

Zdanie pisarza podziela dziennikarka Penny Junor, która przy okazji mocno krytykuje marcowy wywiad książęcej pary. Jej zdaniem, Meghan usilnie próbuje zrobić z męża celebrytę w amerykańskim stylu:

Myślicie, że Brytyjczycy kiedykolwiek zaakceptują Meghan? Na razie wydaje się być na najlepszej drodze, by podzielić los znienawidzonej Wallis Simpson, amerykańskiej rozwódki, dla której król Edward VIII zrezygnował z korony i zerwał wszelkie więzi z rodziną. 

***


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy