Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Wiktoria Gąsiewska w "Playboy'u"?! Co na to jej chłopak?!

To jest czas Wiktorii Gąsiewskiej (20 l.)! Aktorka wzbudza niemałe emocje i coraz częściej można ja również zobaczyć w roli modelki podczas kampanii reklamowych. Teraz zdradziła, że już niebawem pojawi się w jednym z popularnych magazynów. Fani od razu zauważyli, że wśród potencjalnych kandydatów pojawił się "Playboy"!

O Wiktorii Gąsiewskiej głośno zrobiło się dzięki serialowi "Rodzinka.pl". To właśnie na planie serialu TVP2 poznała swojego chłopaka Adama Zdrójkowskiego, z którym wygrała w pierwszej edycji tanecznego show "Dance, dance, dance".

Reklama

Obecnie Wiktoria realizuje się nie tylko w roli aktorki, ale często też możemy ją zobaczyć jako modelkę.

Teraz na jej Instagramie pojawiło się zaskakujące zdjęcie, a fani od razu zwrócili uwagę na jeden szczegół. Gąsiewska pozowała na tle ścianki, na której widnieją nazwy kilku topowych polskich magazynów.

W opisie pod zdjęciem Wiktoria zdradziła, że już niebawem w kioskach pojawi się wydanie, w którym będzie można przeczytać z nią wywiad.

Fani aktorki zauważyli, że wśród wymienionych magazynów jest też "Playboy" i od razu zapytali, czy to właśnie tam pojawi się rozmowa. 

Wiktoria pospieszyła z odpowiedzią i niestety rozczarowała swoich fanów. Jednak nadal mają nadzieję, że ten moment w końcu nastanie i aktorka skusi się na rozbieraną sesję.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


RMF FM

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wiktoria Gąsiewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje