Reklama
Reklama

​Wieniawa i Rozbicki pozdrawiają z Holandii

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wybrali się na spontaniczną wycieczkę po Europie. Jak można wnioskować ze zdjęć, zamieszczanych przez nich na Instagramie, zwiedzanie idzie im całkiem sprawnie.

Trzy lata temu, po zdanej maturze Julia Wieniawa (zobacz nowy klip!) gubiła się we własnych planach na przyszłość. W wywiadach rozważała, czy lepiej zdawać na studia aktorskie w Warszawie, czy w Krakowie, czy może wyjechać do Nowego Jorku i tam zapisać się na warsztaty aktorskie w szkole Lee Strasberga. 

Ostatecznie nie zdecydowała się na żadną z tych opcji i zamiast wykształcenia wybrała pozowanie na ściankach i udział w licznych kampaniach reklamowych. Pod względem finansowym był to strzał w dziesiątkę. Jako twarz lakierów do paznokci, biżuterii, farb do włosów, smartfonów i kostiumów kąpielowych uciułała wystarczająco dużo pieniędzy, by kupić wymarzony apartament na warszawskim Żoliborzu, po sąsiedzku z Marcinem Tyszką. 

Życie osobiste Julii jest co najmniej równie urozmaicone, co kariera. Trzy lata temu doszła do wniosku, że jej związek z Antkiem Królikowskim (sprawdź!) nie ma przyszłości. Podobno zrozumieli, że mają różne pomysły na życie. Królikowski, po paśmie młodzieńczych szaleństw, coraz poważniej myślał o ustatkowaniu się, natomiast Julia wolała skupić się na życiu zawodowym.  W rozmowie z „Vivą” wspominała jednak Antka bardzo ciepło, jako pierwszą poważną miłość w jej młodym życiu. 

Krótko po tym wybrała się  na Wyspy Zielonego Przylądka z gitarzystą zespołu Afromental, Baronem (sprawdź!). On, w przeciwieństwie do Antka, nie miał w głowie planów dotyczących zakładania rodziny, więc szybko się z Julią dogadali. 

Reklama

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki pozdrawiają z Holandii

Spędzili razem kilka miesięcy po czym rozeszli się każde w swoją stronę, a Julia wreszcie spojrzała łaskawszym okiem na Nikodema Rozbickiego, który od lat wielbił ją z daleka i ponoć miał nadzieję, że się zejdą po jej rozstaniu z Królikowskim. No i w końcu się doczekał.

Jako  para wybrali się niedawno na ślub znajomych, co zwykle bywa sygnałem, że związek staje się poważny. Kolejnym krokiem jest wspólna objazdówka po Europie. Julia i Nikodem wybierają się na nią kompletnie bez planu, dzięki czemu będą mogli sprawdzić swoje talenty organizacyjne i stopień zaradności. 

Może nie są to tak ekstremalne warunki, jak w „Azja Express”, gdzie hartowała się miłość Małgorzaty i Radosława Majdanów, ale z pewnością pozwoli parze celebrytów poznać się bliżej. Jak ujawnił na Instagramie Rozbicki: 

Na Instagramie obojga celebrytów regularnie pojawiają się zdjęcia z wycieczki. Póki co, spontaniczna podróż układa im się całkiem nieźle. 

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Nikodem Rozbicki | Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy