Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Wiemy, kto zastąpił Małgosię w domu Rozenka!

Aktor Jacek Rozenek (44 l.) po rozstaniu z żoną jest tak zapracowany, że nie ma czasu, by ogarnąć dom. Małgosia, niestety, już tego za niego nie zrobi...

W połowie kwietnia ma odbyć się pierwsza rozprawa rozwodowa Małgorzaty Rozenek i jej męża Jacka. Obojgu zależy na jak najszybszym załatwieniu sprawy.

Reklama

Co zmieniło się w ich życiu od rozstania? Okazuje się, że aktor kompletnie zapomniał o porządkach. Jako nowy prowadzący "Pytania na śniadanie" jest zawalony pracą. W jego domu zaczął panować tak duży bałagan, że 44-latek w końcu zdecydował się zatrudnić pomoc. Dotąd przyzwyczajony był do idealnej czystości i wyprasowanych koszul. Ale skończyło się!

"Bez Małgosi, która miała zwyczaj codziennego sprzątania, dom nie wyglądał już tak jak dawniej. Zaczynał przypominać kawalerskie mieszkanie. Dlatego Jacek zatrudnił panią do sprzątania" - mówi "Na Żywo" koleżanka aktora.

"Wziął na siebie dodatkowe obowiązki. Wstaje o świcie do telewizji albo na spotkania. Ktoś musi więc wyręczać go w pracach domowych" - dodaje.

Nie da się ukryć - szybko znalazł następczynię "perfekcyjnej"...

Dowiedz się więcej na temat: Jacek Rozenek | Małgorzata Rozenek | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje