Reklama
Reklama

Wiemy, kto zastąpi Dawida Kwiatkowskiego w "The Voice Kids"! Nieoczekiwana decyzja?

Dawid Kwiatkowski (27 l.) dopiero co ogłosił, że odchodzi z "The Voice Kids", a już wiadomo, kto najprawdopodobniej go zastąpi! To wieść, który sprawiła, że wielu fanów programu zaczęło się zastanawiać, jak ta zmiana wpłynie na dalsze losy formatu...

"The Voice Kids" bez Dawida Kwiatkowskiego? Decyzja zapadła

"The Voice Kids" to program cieszący się ogromną popularnością. W najnowszej edycji program wygrała podopieczna Dawida Kwiatkowskiego, Martyna Gąsak. Sukces muzyka bardzo go ucieszył i... był symboliczny. Była to bowiem ostatnia edycja znanego wokalisty.

"Kilka tygodni temu dostałem propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji i pewnym głosem powiedziałem Dominikowi, mojemu menadżerowi, że już nie chcę, że już wystarczy. Serce mówi mi "Well done Dawid, Twoja misja w tym programie się zakończyła", a serca słucham jak babci. [...] Łezka spadła właśnie na spodnie, więc to znak, by dodać ten post i wyruszyć po nowe" - napisał Dawid.

Reklama

Kto zostanie nowym jurorem "The Voice Kids"?

Pudelek dowiedział się od osoby związanej z TVP, że nowym jurorem ma zostać... Marina Łuczenko. Podejrzewano, że Kwiatkowskiego zastąpi Marcin Maciejczak lub Kuba Szmajkowski, jednak ostatecznie ponoć padło na wokalistkę, która ostatnio dobrze dogadywała się z TVP.

Czy to możliwe, że decyzja Mariny ma związek ze słowami, które nie tak dawno wypowiedziała w wywiadzie udzielonemu "Vivie"? Wokalistka i żona Wojciecha Szczęsnego zwróciła uwagę, że niezależność finansowa to dla niej podstawa szczęśliwego związku.

"Miłość, rodzina od zawsze była moim marzeniem. Ale rodzice od dziecka uczyli mnie, że muszę być niezależna, również finansowo. Uważam, że ma to ogromny wpływ na samopoczucie kobiety. Kobieta spełniająca się zawodowo buduje zupełnie inną relację. Dlatego staram się logistycznie połączyć pracę z życiem prywatnym, bo to klucz do fajnego związku. Jak widać, jestem skuteczna, bo obchodzimy z Wojtkiem w tym roku 10. rocznicę".

Marina Łuczenko-Szczęsna gotowa na nowe wyzwania?

Marina jest dumną żoną, mamą i artystką - i cieszy się na nowe wyzwania. Jako żona piłkarza wie, że zmiany są częścią życia. Jak mówiła w tym samym wywiadzie:

"Chciałabym czasem móc sobie zaplanować, że w weekend zrobimy coś fajnego we trójkę, albo gdzieś polecieć na majówkę. Niestety Wojtek o dniu wolnym dowiaduje się dzień przed. A i tak musi wtedy przeznaczyć go na regenerację".

Mając takie doświadczenie w życiowym boju, wokalistka na pewno jest gotowa na nowe obowiązki! Pozostało czekać na oficjalne potwierdzenie dołączenia Mariny do jurorów "The Voice Kids".

Jakie gwiazdy wypromował program "The Voice Kids"?

Program cały czas się rozkręca i udało mu się wypromować szereg gwiazd, takich jak Roksana Węgiel (która od nastolatki przeszła drogę do tegorocznej maturzystki), Viki Gabor (o której życiu powstał już nawet serial dokumentalny), a także Sara James (która po operacji dalej może śpiewać i jest gotowa na kolejne wyzwania). Mimo to decyzja zapadła i Dawid Kwiatkowski nie będzie dalej pracował na sukces programu. 

Czy Marina jako nowa prowadząca to dobra decyzja?

Zobacz także:

Kto wygrał "The Voice Kids"? Zwyciężczyni tłumaczy, czemu w finale zabrakło ważnego szczegółu! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Wielki sukces Sary James. Polka dostała się do finału amerykańskiego "Mam talent"

Fani krytykują wybór Dawida Kwiatkowskiego w "The Voice Kids". Mają rację?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marina Łuczenko-Szczęsna | Dawid Kwiatkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy