Reklama

Reklama

Reklama

Wielkie zmiany u Dowborów. Kredyt w euro i willa w Hiszpanii

Joanna Koroniewska (44 l.) i Maciej Dowbor (43 l.) zdecydowali się na kupno rodzinnego domu w słonecznej Hiszpanii. Póki co nie planują jednak przeprowadzki na stałe, ze względu na córkę, Janinę. Dziewczynka jest bardzo związana ze swoimi przyjaciółmi i chce kontynuować naukę w szkole muzycznej.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie.

Trudno się dziwić, bowiem wyróżnia ich wyjątkowe poczucie humoru i spory dystans do siebie. Od czasu pandemii prowadzą serię ciekawych wywiadów z gwiazdami pod szyldem "Domówka u Dowborów".

Małżeństwo wychowuje razem dwie córeczki - Janinę i Helenę. Ostatnio na Instagramie podzielili się radosną nowiną - rodzina postanowiła przeprowadzić się do willi w słonecznej Hiszpanii!

Reklama

Dowborowie nie wynoszą się z Polski na stałe

Dwupiętrowa nieruchomość z bajecznym tarasem co prawda została kupiona już rok temu, ale pochwalili się wnętrzem dopiero po zakończeniu niezbędnych prac remontowych.

Uroczy apartament mieści w okolicach Marbelli. Nareszcie udało im się spełnić to marzenie!

Kulisy sielankowego życia pozostawiają jednak sporo do życzenia. Partnerzy musieli zdecydować się na niemały kredyt w euro, jednak niczego nie żałują, bowiem od samego początku czuli się tam jak u siebie.

Zrobili to dla córki Janiny

Na razie pobyt potrwa do końca wakacji, a później dla dobra dziewczynek rodzice przeniosą się z powrotem do Warszawy. Póki co nie planują wyprowadzki z Polski na stałe.

Trzynastoletnia Janka bardzo lubi swoją szkołę, a także naukę w szkole muzycznej i ma w kraju wielu przyjaciół. Córka Dowborów gra na flecie poprzecznym i jest laureatką licznych nagród. Nagła rewolucja mogłaby zburzyć jej dziecięce poczucie bezpieczeństwa.

Dowborowie zaprzeczają jednak plotkom o tym, że zamierzają w przyszłości przeznaczyć posiadłość na wynajem, podobnie jak małżeństwo Gawlińskich w Grecji.

Zobacz też:

Koroniewska i Dowbor kupili dom w Hiszpanii. Pokazali, jak wygląda po remoncie!

Tak mieszka Klaudia El Dursi. W tym domu spędza tylko kilka miesięcy w roku

25-lecie Ich Troje w Polsacie: Wyjątkowy koncert w Mrągowie [RELACJA, ZDJĘCIA]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska | Maciej Dowbor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy