Reklama

Reklama

Reklama

Koroniewska i Dowbor kupili dom w Hiszpanii. Pokazali, jak wygląda po remoncie!

Joanna Koroniewska (44 l.) i Maciej Dowbor (43 l.) podzielili się z fanami radosną nowiną. Para jakiś czas temu kupiła nieruchomość w słonecznej Hiszpanii, a teraz pokazała na Instagramie efekt po remoncie. Widok z tarasu robi ogromne wrażenie! "Czasem najbardziej szalony pomysł okazuje się najlepszą decyzją w Twoim życiu" - napisali.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Partnerzy mają ogromny dystans do siebie i często publikują w sieci zabawne filmiki, dotyczące ich życia, ukazując prawdziwe kulisy sławy. 

Ich priorytetem obecnie stała się przede wszystkim rodzina, a konkretnie dwie córeczki - Janina i Helena. Są prawdziwym oczkiem w głowie rodziców. 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili dom w Hiszpanii

Teraz podzielili się z fanami na Instagramie radosną nowiną, mianowicie... zakupem bajecznej nieruchomości w Hiszpanii! Koroniewska i Dowbor zrobili to już rok temu, ale cały czas trzymali wiadomość w tajemnicy, aż do zakończenia prac remontowych. 

Reklama

Wszyscy zastanawiali się, skąd taka długa przerwa w emisji instagramowego programu pary. Wszystko jednak stało się jasne.

Na filmiku widzimy dwupiętrowy dom z ogromnym tarasem, z którego rozpościera się przepiękna panorama. Widać, że "Dowbory" włożyły sporo pracy w finalny efekt. Wyglądają na naprawdę szczęśliwych! Aktorka przyznała, że prędko stamtąd nie wrócą...

Pod nagraniem pojawiły się głosy, że w obecnych czasach to całkiem rozsądna decyzja oraz pytania, gdzie teraz będzie odbywać się słynna "Domówka u Dowborów". Gratulacje pod postem złożyli im przyjaciele z show-biznesu, m.in. Paulina Krupińska, Olga Kalicka, Beata Sadowska czy Basia Kurdej-Szatan

Zobaczcie, jak prezentuje się ich rezydencja!

Zobacz też:

Opozda odpowiada Królikowskiemu kolejnymi screenami. "Zaczęłam dziękować Bogu, że nie jesteś już moim partnerem"

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub w Las Vegas. "Zrobili to jak para dzieciaków"

Miss Polski 2022 chce zmienić nasz kraj. "Pierwszym pomysłem jest wspieranie idei pierwszej pomocy"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska | Maciej Dowbor

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy