Reklama
Reklama

Wielkie wieści z domu Kubackiego i żony Marty. Spływają gratulacje z całej Polski

Dawid Kubacki i jego żona Marta Kubacka najgorsze mają już za sobą. Skoczek i matka jego pociech wracają do normalności po dramatycznych przeżyciach związanych ze zdrowiem kobiety. Choć niedawne słowa ojca Dawida mocno poruszyły opinię publiczną, sami małżonkowie przekazali właśnie wspaniałe wieści z domu. Zdjęcia to dowód...

Dawid Kubacki i jego żona Marta kilka miesięcy temu przeżyli naprawdę dramatyczne chwile. Żona skoczka w ciężkim stanie trafiła do szpitala, a początkowe wieści nie napawały przesadnym optymizmem. 

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, a Marta wróciła do domu i dzieci. Dawid Kubacki ogłosił, że powoli wracają do normalności:

"Wszystko jest na dobrej drodze. Problemów mamy coraz mniej i wszystko wraca małymi kroczkami do normalności. Fakt, że mogę trenować i jeździć na zgrupowania, to najlepszy wyznacznik tego, że jesteśmy blisko tak zwanej normalności" - wyznał w Przeglądzie Sportowym Onet skoczek. 

Reklama

Niespodziewanie spore poruszenie wywołały słowa ojca Dawida. Edward Kubacki opowiedział o rodzinnym dramacie ze szczegółami. Przyznał, że syn, po tym jak żona wylądowała w szpitalu, "bardzo cierpiał". 

"Trzeba się cieszyć, że ten dramat minął. Myślę, że psychicznie Dawid wyjdzie z niego wzmocniony. Przeżył niebywały stres, ale też dostał kopa do działania" - przekazała w rozmowie z  WP SportoweFakty.

Dodał, że Marta dochodzi do siebie i z każdym dniem jest coraz lepiej. Teraz okazuje się, że jego słowa nie były przesadzone. 

Dawid Kubacki z żoną przekazali wspaniałe wieści

Okazuje się, że stan Marty poprawił się już na tyle, że mogli całą rodziną udać się na zasłużone wakacje. Na swoim Instagramie Marta podzieliła się uroczymi zdjęciami z urlopu. 

Na pierwszym zdjęciu pokazała męża ze starszą córką w ramionach, a na kolejnym zdjęciu śpiącą młodszą pociechę. 

"Każdy spędza wakacje jak chce" - podpisała zdjęcia wracająca do zdrowia Marta. 

Pod zdjęciem zaroiło się od komentarzy fanów. Ludzie gratulowali im pokonania wszelkich problemów i wspaniałych rodzinnych wakacji. 

"Gratulacje. Wspaniale widzieć was cała rodziną. To naprawdę wielkie wieści dla całej Polski", "Relax pierwsza klasa. Mała księżniczka wie jak wypoczywać", "Kobiety mogą wszystko", "Odpoczywajcie, należy wam się", "Przyjemnego odpoczynku" - pisali ludzie.

Czytaj też:

Niespodziewane wieści z domu Kubackich. Prawda o stanie żony Marty wyszła na jaw. Wielkie poruszenie

Żona Kubackiego dostała wolną rękę. Niespodziewane wieści z domu sportowców

Kubacki wygrał i powiedział coś takiego o żonie. Zaraz potem wycofał własne słowa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Kubacki | Marta Kubacka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy