Reklama
Reklama

Wielkie szczęście Przemka Kossakowskiego po rozwodzie z Wojciechowską! To go spotkało!

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska to był jak do tej pory najlepszy duet w polskim show-biznesie. Ona zapalona podróżniczka, on robił zwariowane rzeczy na całym świecie. Połączyła ich miłość, która... szybko się skończyła. Jak radzi sobie Kossakowski po rozwodzie z Wojciechowską? Nadzwyczaj... dobrze!

Przemek Kossakowski wziął rozwód z Martyną Wojciechowską

Była wielka miłość, wspólne ścianki i uroczy, kameralny ślub. Niestety, Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska ogłosili rozstanie po 3 miesiącach po ślubie. Fani wzięli stronę podróżniczki, a na jego Instagramie rozpętało się piekło. Sam też dodał oliwy do ognia, gdy nieudolnie staram się tłumaczyć z powodów rozstania. 

To spotkało Przemka Kossakowskiego po rozwodzie z Wojciechowską! Dlatego zniknął z mediów

Martyna Wojciechowska w swoim wpisie przedstawiła, że rozstanie nie odbyło się z jej winy. To ona została porzucona: "Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi".

Reklama

Po medialnej burzy, która trwała jeszcze przez kilka miesięcy, podróżnik postanowił zniknąć z mediów. Nic dziwnego, niektórzy internauci wypisywali do niego okrutne rzeczy. Po tym, jak próbował wytłumaczyć rozstanie, napisał na Instagramie tak: "Ważne i bolesne decyzje nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces". A po tym było jeszcze gorzej! 

Ludzie krytykowali Kossakowskiego za decyzje, które podjął, hejtowano go za to, jak mógł opuścić Martynę, niektórzy też życzyli mu najgorszego. Po nieudanym programie "Projekt Cupid" i relacji na Instagramie, na którym był w stanie upojenia, Kossakowski porzucił show-biznes i... nareszcie jest szczęśliwy!

Przemek Kossakowski jest szczęśliwy. Po rozwodzie potwierdził zmiany w swoim życiu

Przemek Kossakowski kupił dom, w którym urządził "Arterytorium". Jego planem jest pomaganie osobom z niepełnosprawnościami poprzez sztukę. Swoją działalność rozpoczął już dawno temu, ale teraz pochwalił się wielkimi zmianami w swoim życiu. Otóż... obronił pracę dyplomową!

"Każdy dzień może być początkiem czegoś nowego. Przed chwilą obroniłem pracę końcową na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Tytuł pracy: "Arteterapia w pracy z Osobami z niepełnosprawnościami intelektualnymi". Chciałbym podziękować mojej promotor oraz wszystkim, którzy wspierają mnie na mojej drodze. To dobry dzień".

Zobacz też:

Martyna Wojciechowska i Kossakowski: Sensacyjne wieści po roku od rozstania! Znajomy potwierdził!

Przemek Kossakowski przerywa milczenie o rozstaniu z Martyną Wojciechowską. Przykra relacja

Przemek Kossakowski w środku nocy połączył się z fanami. Siedział na sedesie i bełkotał! "Ciężko mówić"

Przemek Kossakowski znalazł nowe powołanie. "Arterytorium wkrótce rozpoczyna działalność"

Przemysław Kossakowski przerywa milczenie po rozstaniu z Wojciechowską

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Przemysław Kossakowski | Martyna Wojciechowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy