Reklama
Reklama

Przemek Kossakowski w środku nocy połączył się z fanami. Siedział na sedesie i bełkotał! "Ciężko mówić"

Przemek Kossakowski (49 l.) połączył się w środku nocy ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Podróżnik nie był w najlepszej formie: siedział na sedesie i bełkotał. "Kosa, idź spać, zmęczony jesteś, ledwo siedzisz" - pisali zaniepokojeni fani.

Przemek Kossakowski ma za sobą bardzo trudny okres. Po zaledwie kilku miesiącach od ślubu rozstał się z Martyną Wojciechowską. Co było przyczyną? O tym wiedzą zapewne tylko sami zainteresowani.

Dziennikarka w jednym z wywiadów przyznała, że nie utrzymuje już z byłym partnerem żadnych relacji ze względu na córkę Marysię.

Kossakowski z kolei w ostatnim wywiadzie nie krył, że czuje się mocno zagubiony po rozstaniu. Jednocześnie - jak przyznał z "Kropką TV" - zachodzi w nim wiele pozytywnych zmian - dowiedział się m.in., czego w życiu tak naprawdę pragnie. Stwierdził, że "cały czas uczy się szczerego mówienia o sobie i swoich emocjach, bo jest dorosłym przedstawicielem neurotypowej większości".

Reklama

To, że czuje się dość mocno zagubiony, potwierdza wideo, które znalazło się w sieci.

Kossakowski siedzi na sedesie i bełkocze

Przemek Kossakowski zaskoczył ostatnio swoich fanów, łącząc się z nimi w środku nocy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Fani mogli zobaczyć, jak podróżnik siedzi na sedesie i próbuje wytłumaczyć, dlaczego nie śpi.

Trudno było cokolwiek zrozumieć. Z fanami łączył się kilka razy w ciągu nocy. Pierwszy raz po północy, ostatni - około 5 nad ranem.

Radzili mu, by odłożył telefon i położył się do łóżka, bo "niewyraźnie wygląda i jest zmęczony".

Przemek Kossakowski siedział na sedesie i wydawał się rozbawiony komentarzami internautów zaniepokojonych jego stanem. Mamy nadzieję, że już doszedł do formy.

Zobacz również:

Piosenkarz Michał W. z zarzutami

Marta Manowska pozuje na palmie w bikini. Ale forma

Martyna Wojciechowska namawia bezdzietne kobiety na dziecko

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Przemysław Kossakowski | Martyna Wojciechowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy