Reklama
Reklama

Przemek Kossakowski przerywa milczenie o rozstaniu z Martyną Wojciechowską. Przykra relacja

W lipcu Przemek Kossakowski opublikował na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym przyznał, że drogi jego i Martyny Wojciechowskiej rozeszły się. Od tamtej pory konsekwentnie milczał na temat małżeństwa i okoliczności towarzyszącym rozstaniu oraz ogłoszeniu tej przykrej nowiny. Teraz postanowił po raz pierwszy zabrać głos w tej sprawie. Wyjawił, co działo się po tym, jak poinformował o zakończeniu związku z dziennikarką. Dodatkowo tajemniczo zasygnalizował wyzwania, których właśnie podejmuje się w życiu osobistym. Takie wyznanie pewnie wywoła lawinę spekulacji...

Ta wieść była tak niespodziewana, że fani Wojciechowskiej i Kossakowskiego początkowo nie mogli w nią uwierzyć. W wakacje małżonkowie potwierdzili, że rozstali się. Najpierw głos zabrała Martyna.

Z kolei Przemek dość długo milczał. W końcu i on zdecydował się wystosować komentarz.

Reklama

I wtedy ruszyła lawina spekulacji. Zastanawiano się, co konkretnie kryje się za decyzją pary o zakończeniu związku. Koleżanka pary w rozmowie z Pomponik.pl twierdziła, że wina leży po stronie podróżnika. Według niej nie dawał on ukochanej poczucia bezpieczeństwa oraz stabilizacji i "mimo wcześniejszych zapewnień nie miał ochoty na spokojne życie".

"Dobry Tydzień" początków problemów w małżeństwie doszukiwał się w dzieciństwie "Kosy". Dziennikarz pochodzi z niepełnej rodziny i rzekomo przez brak męskiego wzorca do teraz nie może ułożyć sobie relacji z kobietami.

Plotkowano też, że za rozstaniem małżonków miała stać inna kobieta, tajemnicza Paulina, pedagog i terapeutkaDementowała to znajoma pary i wskazywała na inny powód rozejścia się ich dróg. Jej zdaniem Kossakowskiemu "brakowało przyrody i chwil samotności".

Kossakowski przerywa milczenie na temat rozstania z Wojciechowską

Od momentu wydania oświadczenia Przemek konsekwentnie milczał na temat rozstania z żoną. Nie oznacza to jednak, że był zupełnie nieaktywny w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie informował, że zajął się nowymi zawodowymi projektami. 

Wśród nich jest promocja nowego sezonu jego programu, "Down the road". Oprócz tego Kossakowski wystawił swoje obrazy w galeriiruszył w Polskę oraz wziął udział w Mistrzostwach Polski i Pucharze Polski w Kitesurfingu i Wingfoilu.

Teraz, po kilku miesiącach przerwy w wypowiadaniu się na temat zakończenia związku z Martyną, wreszcie postanowił skomentować sprawę. Okazuje się, że po oficjalnym ogłoszeniu rozstania musiał zmagać się z hejtem. Sytuacja była tak poważna, że postanowił odciąć się od internetu.

Bardzo tajemniczo zabrzmiało też wyznanie Kossakowskiego na temat nowych projektów zawodowych i... wyzwań w życiu osobistym

Takie postawienie sprawy może wywołać kolejną falę spekulacji...

Wojciechowska szczerze o relacji z Kossakowskim

Wcześniej to Martyna otworzyła się na temat rozpadu małżeństwa z Przemysławem. W niedawnym wywiadzie zaznaczała, że cała ta sytuacja była dla niej ogromnym zaskoczeniem.

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

KSIĘŻNA CHARLENE OPUŚCIŁA KOLEJNĄ UROCZYSTOŚĆ! CO SIĘ Z NIĄ DZIEJE?WERONIKA ROSATI WYJAWIŁA FANOM PRAWDĘ! ZAGADKA ROZWIĄZANA!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Przemysław Kossakowski | Martyna Wojciechowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy