Reklama
Reklama

Wielkie starcie księżnej Kate i Meghan! Dojdzie do kolejnego skandalu?

Księżna Kate (40 l.) i Meghan Markle (41 l.) nie pałają do siebie sympatią. Żona Harry'ego na oczach milionów widzów oskarżyła szwagierkę o doprowadzenie jej do płaczu podczas przygotowań do ślubu. O konflikcie w rodzinie królewskiej i "Megxicie" plotkuje się od dawna, ale niebawem panie będą miały okazję do konfrontacji. Czy wybuchnie kolejny skandal?

O tym, że Meghan Markle jest bardzo wylewna na temat rodziny królewskiej, wiadomo od dawna. Aktorka i jej mąż wywołali burzę, gdy oczerniali i narzekali na bliskich księcia Harry'ego. Dostało się również księżnej Kate, która według relacji 41-latki, miała doprowadzić ją do płaczu, gdy przygotowywała się do bajecznego ślubu.

Amerykanka ostatnio znów pokusiła się o "dramatyczne" wspomnienia z czasów, gdy musiała żyć na dworze. Markle wyznała, że jej pierworodny syn prawie zginął, ale w ostatnim momencie został uratowany przez nianię z Afryki. Zdruzgotana Meghan nie mogła długo zostać przy dziecku, gdyż "była zmuszona" wypełniać obowiązki królewskie.

Reklama

Skandale, jakie wywołuje aktorka, szybko rozdmuchiwane są przez media i ochoczo opisywane w prasie. Niebawem dziennikarze będą mieli kolejną gratkę, gdyż dojdzie do konfrontacji Kate z Meghan!

Dojdzie do konfrontacji Kate i Meghan. Będzie kolejny skandal?

Harry i jego małżonka ogłosili, że w przyszłym miesiącu odwiedzą Wielką Brytanię i Niemcy. Małżonkowie pojawią się na kilku wydarzeniach związanych z organizacjami charytatywnymi. Zagraniczna prasa już plotkuje na temat Meghan i Kate, które będą miały okazję do konfrontacji: "Wzniesie się ponad wszystko" - tak zachowanie księżnej względem szwagierki oceniają pałacowi informatorzy.

Wszystko przez przeprowadzkę rodziny księcia Williama do o Queen’s Adelaide Cottage w Windsor Estate, a ich nowy dom będzie znajdował się zaledwie 800 metrów od Frogmore Cottage, gdzie Sussexowie będą przebywać.

Skłóceni braci i ich żony będą mieszkać po sąsiedzku, jednak media z Wielkiej Brytanii nie przewidują wielkiego pojednania, wręcz przeciwnie może dojść do starcia na linii Kate — Meghan.

"William upewnia się, że tym razem Kate jest w centrum uwagi. Kate wystarczająco wycierpiała i została wciągnięta w błoto z powodu Meghan... Kiedy będą w Anglii, Kate będzie miała przewagę" - podało źródło portalu "Woman's Day".

Czyżby Meghan faktycznie szykowała już jakieś "smaczki" na temat rodziny męża, które ujawni po powrocie do USA?

Zobaczcie również:

Książę William i Harry mają tajemniczą krewną. Kim jest Amelia Windsor?

Książę Harry samotnie wybrał się do Afryki. Co na to Meghan Markle?

Sekretny kosmetyk księżnej Kate. To dzięki niemu jej włosy lśnią

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama